Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Творча година для батьків і дитини

29 квітня 2017 року в центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» пройшов презентаційний захід «Творча година для батьків і дитини» для дітей з особливими потребами та їх батьків.

Центр дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ вже майже десять років працює з даною категорією дітей та їх батьками. Педагогічний колектив робить все, щоб діти відчували себе комфортно в центрі, а батьки завжди отримували кваліфіковану допомогу і підтримку.

Цей захід був проведений з метою підтримки сімей, де виховуються діти з особливими потребами та в рамках рекламування роботи ЦДЮТ з цієї проблеми.

Директор закладу Ратушна Наталя Іванівна розповіла присутнім про нові перспективи роботи закладу щодо розвитку творчого потенціалу дітей з особливими потребами та ознайомила з роботою гуртків, адже деякі сім’ї відвідали центр дитячої та юнацької творчості вперше. 

Методист відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради – Хівренко Світлана Миколаївна привітала присутніх та побажала всім творчої співпраці.

Практичний психолог ЦДЮТ Рибакова О.В. в ході презентації ознайомила всіх з біографіями видатних людей, які , не зважаючи на фізичні вади, досягли великих успіхів у житті. 

Також Рибакова О.В. провела тренінг на знайомство, який зробив свою справу – спілкування стало невимушеним і цікавим.

Педагоги закладу підготували для дітей та їх батьків творчі майстер-класи: «Патріотичні витинанки» (Лоза В.О.); «Квіти з гофропаперу» (Сидоренко Т.В.); «Паперова сукня» (Христиченко О.С.); «Виготовлення пташки в сільському стилі»( Коваленко О.М.).

З яким захопленням працювали і діти і батьки!

Своїми яскравими враженнями, радісними переживаннями, святковим настроєм в ході підсумкового спілкування ділилися всі присутні – і діти, і батьки, і педагоги.

Було прийнято спільне рішення про систематичне проведення таких зустрічей. Дітям запропоновано записатися в гуртки, які їм сподобались. А для тих, хто не зможе відвідувати гурток за станом здоров’я, буде організовано індивідуальне навчання.

Проводжали гостей з щирими посмішками і відчуттям радості на серці, тому що в ході спілкування педагоги відчули тепло та позитив від вдячних діток та їх батьків.

Даруй, доле, цим дітям крихітку щастя та мужність у здоланні життєвих випробувань. Хай гарні люди стануть їхніми ангелами охоронцями протягом всього життя.

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (29.04.2017)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar