Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Стань тією Зміною, яку хочеш бачити у Світі!

У Новоукраїнці 25 жовтня 2016 року на базі районного центру дитячої та юнацької творчості "ЗОРІТ" відкрито Центр розвитку ініціатив молоді Новоукраїнської громади, що стало можливим завдяки співпраці волонтера Корпусу Миру США в Україні за проектом "Молодіжний розвиток" Елісон Міллер, координатора Новоукраїнського районного парламенту дітей Людмили Білокоз, колективу РЦДЮТ "ЗОРІТ", Новоукраїнської міської ради та міжнародної фундації USAID. 

У заході взяли участь лідери учнівського самоврядування та лідери громади - Валерій Савенко, голова Новоукраїнської районної ради та Олександр Корінний, Новоукраїнський міський голова, Тетяна Тарасенко, начальник відділу освіти Новоукраїнської РДА та Наталя Ратушна, директор позашкільного закладу. 

Після урочистого відкриття з перерізанням стрічки та презентації проекту, учасники у форматі "круглого столу" мали змогу поспілкуватись та обговорити питання про перспективи молодіжної діяльності в громаді та подальшої співпраці. Наостанок, господарі Центру - діти - отримували подарунки від гостей.

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (25.10.2016)
Переглядів: 81 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar