Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Районне методичне об’єднання керівників гуртків

Відповідно до плану науково-методичної роботи на 2016-2017 навчальний рік 29 серпня 2016 року в районному центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» відбулося засідання районного методичного об’єднання керівників гуртків з проблеми «Впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій та їх вплив на підвищення якості навчально-виховного процесу закладу у новому навчальному році».

На засіданні були присутні 25 педагогів-позашкільників. 

Голова районного МО керівників гуртків, методист РЦДЮТ «ЗОРІТ» Кравченко Антоніна Леонідівна проаналізувала роботу методичного об’єднання керівників гуртків за 2015-2016 навчальний рік та окреслила завдання щодо удосконалення роботи у 2016-2017 н.р. Педагог зазначила, що відповідно до третього року роботи колективу над проблемною темою закладу «Розвиток життєвих компетентностей особистості вихованця засобами педагогіки життєтворчості» районне, МО керівники гуртків у 2016-2017 н.р. працюватиме над проблемною темою: «Спрямування інноваційних технологій на формування ціннісних орієнтацій учнів у виховному середовищі позашкільного навчального закладу».

Завідуюча методичним відділом Мазур Ніна Олексіївна доповіла про результати моніторингу діяльності гуртків у минулому навчальному році.

Заступник директора по виховній роботі Білокоз Людмила Віталіївна окреслила напрямки організації виховної роботи. Педагог зазначила, що головною метою виховання особистості гуртківців є їх підготовка до повноцінного суспільного життя, яке передбачає виконання ролей громадянина, трудівника, громадського діяча, сім’янина, товариша. Особливу увагу Білокоз Л.В. звернула на напрямки національно-патріотичного виховання дітей.

Методист Данілова Оксана Віліївна окреслила завдання педагогам, що атестуються.

Керівники гуртків Нероба Світлана Анатоліївна, Лоза Валентина Олександрівна, Коваленко Олена Михайлівна, Тараненко Тетяна Василівна, Мороз Анна Анатоліївна презентували власний досвід з використання ІКТ – рекламні ролики гуртків.

Цікаву і пізнавальну психологічну вправу з теми: Сформованість у керівників гуртків вмінь і навичок орієнтуватись у виборі необхідної інформації, провела практичний психолог Рибакова Оксана Валеріївна.

 

 

 




Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (29.08.2016)
Переглядів: 150 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar