Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Птахи – нам на крилах весну принесли

Хоч зима дуже повільно здає свої позиції, та весна все ж іде з яскравим весняним сонечком, свіженьким вітерцем, з ніжними тендітними первоцвітами та з поверненням із вирію гусей, журавлів, веселим щебетом синичок, горобців. 

Тож, 23 березня 2016 року в районному центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» пройшов інтерактивний захід «Птахи – вісники весни». Його підготували і провели керівники гуртків «Подоляночка» Данілова О.В. та «Бісерні фантазії» Нероба С. А. 

Діти поринули у цікавий світ природи: дізналися про повзика – птаха року 2016, розгадували загадки, продовжували прислів’я та приказки про птахів, приймали участь у вікторині «Чи добре ти знаєш птахів», грі «Вчимося любити природу», обговорили прикмети, пов’язані з птахами. Ознайомилися з символікою та значенням птахів в літературі та сучасному мистецтві.

Для активізації знань вихованців провели інтерактивну вправу «Мозковий штурм». Гуртківці переглянули яскраву презентацію про птахів, ознайомилися з пам’ятниками птахам в Україні та світі, прослухали легенди про них.

Птахи надихають митців на створення творчих робіт. То ж і вихованці, переглянувши вироби, на яких було зображено птахів у різних видах мистецтва,захотіли створити свої шедеври про птахів. Під час практичної роботи діти виготовили двох птахів – ластівку та голуба .

Вихованці пішли додому з думкою, що птахи є невід'ємною складовою кожного лісу, вони — окраса нашого саду, полів, степів, гаїв. Своїм яскравим забарвленням, дзвінкою піснею роблять наше життя радісним і приємним.

 

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (23.03.2016)
Переглядів: 190 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar