Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Подорож в Казкову Країну Розваг

Сьогодні у всьому світі вже в 67-й раз поспіль відзначають День захисту дітей. В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня. Діти складають приблизно 20-25% від населення нашої Новоукраїнської громади.

І саме сьогодні, 1 червня 2017 року, ЦДЮТ «ЗОРІТ» запропонував молодшим школярам міста та району подорож до Казкової Країни Розваг. 

Діти відвідали цілий ряд гарненьких містечок: «Кеглоленд», «Бульболенд», «Куболенд», «Фітнесленд», «Боді-пейнтленд», «Рибколенд», «Танцленд», «Фантазіяленд», «Спортленд», «Футболенд», «Пісеноленд», «Ігроленд».

Це свято стало символом дитячої щирої радості, сміху та веселощів. Саме в дітях ми, дорослі, бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. І для них сьогодні потрібно робити все, щоб росли  вони здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.

Ми повинні зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм свято, а завтра і завжди. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких новоукраїнців.

На Сейшельських островах заходи до Дня захисту дітей офіційно тривають цілий місяць! От би і нашим дітям так посвяткувати!

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (01.06.2017)
Переглядів: 24 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar