Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Обласний чемпіонат шкільних команд КВН

6 листопада 2015 року у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості, напередодні всесвітнього дня КВН, розпочав свій 12-й сезон обласний чемпіонат шкільних команд КВН. 

Заступник директора з виховної роботи Кіровоградського обласного ЦДЮТ привітала всіх з початком ігор і вручила переможцям та фіналістам минулого сезону призи за зайняті місця.

Цьогоріч до участі в лізі долучились 13 команд зі всієї області, котрі в непростій боротьбі планують здобути прихильність публіки.

Відбірковий етап проходив на тему «Герої нашого часу» і складався з наступних конкурсів: 

І – вільний стиль. Тема «Як козаки у КВН грали»;

ІІ – біатлон. Тематика довільна.

У чемпіонаті взяла участь нова команда КВН «Завтрак», РЦДЮТ «ЗОРІТ , керівник Вакуленко Ірина Костянтинівна. Під час виступу учасники команди своїми вдалими гумористичними мініатюрами розвеселили не тільки глядачів, а й членів журі. 

До складу журі увійшли молоді та креативні гравці КВН минулих років – Дмитро Крендель, Юрій Тушевський, Ярослав Ярошевський і Геворг Месропян.

На учасників ліги очікували й сюрпризи: так організатори вирішили відійти від традиційної системи проведення ігор та взяти за основу концепцію "Ліги сміху", що все більше набирає обертів в Україні – кожний член журі отримав можливість обрати дві команди котрі від сьогодні відходять під його опіку.

Під час виступу нашої команди Ярослав Ярошевський (один із членів журі) піднявся, а це означає, що команду обрано до наступного етапу, який відбудеться 29 січня 2016 року під назвою «Веселі, брате, часи настали».

Бажаємо команді успіху і перемоги!

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (06.11.2015)
Переглядів: 164 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar