Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Новорічні чудеса від РЦДЮТ «ЗОРІТ»

По снігу іскринки грають
І така навкруг краса!
В ніч під Новий рік бувають
Різні-різні чудеса!

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають і дорослі і малі. 

Що може зрівнятися з новорічним святом, коли дитина заходить у казку і оживають казкові герої?! І таку казку-виставу подарували дітворі Новоукраїнки юні артисти та педагоги РЦДЮТ «ЗОРІТ» 28 грудня 2016 року.

На святі були присутні голова Новоукраїнської держадміністрації Самойленко В.В.,міський голова Корінний О.О.,заступник голови районної ради Талашкевич О.М., які привітали дітей та їх батьків з новорічними святами.

Це було найяскравіше свято дитинства — Новий Рік –2016–з ялинкою, іграшками, мультимедійними героями-смішариками, веселими перетвореннями, Дідом Морозом, Снігуркою, симпатичним Зайчиком , хитрою Лисицею, поважним Сніговиком кумедним Медведиком, танцями, піснями і подарунками від Діда Мороза всім дітлахам!

Малеча з радістю зустрічала чарівну Нюшу, Кроша, Піна, особливо їх захопила хитрюща Лисичка, яка, хоч і перешкоджала зустрічі дітей з Дідом Морозом та Снігуронькою, проте так хотіла гратися з дітьми. 

Та що вже казати про дітей, коли і в дорослих це свято викликало щиру усмішку та радість.

І не має значення, скільки тобі років, а як привітається до тебе чарівний Дід Мороз, то в найлютіший холод на душі потепліє!

Колектив РЦДЮТ «ЗОРІТ» висловлює щиру подяку міській раді за матеріальну підтримку постановки новорічної вистави та подарунки для дітей.

Щасливого НОВОГО РОКУ усім нашим друзям!

А дітвору чекаємо 3-4 січня 2017 року на Новорічні ранки, які ми будемо проводити в ПК «Ювілейний» о 10 годині.

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (28.12.2016)
Переглядів: 94 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar