Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Новини з Новоукраїнського району

Ялинковий вернісаж «Дивосвіту»

Новорічні свята завжди асоціюються з запахом хвої і красунею ялинкою в домі. Та вихованці гуртка «Дивосвіт» (керівник Палагіна Г.Г.) проти вирубування ялинок і сосен, адже вони юні захисники природи і добре знають, як довго росте гарна ялинка.

Тому вони переконливо доводять жителям нашого міста, що створити новорічний настрій можна з допомогою новорічного букету, на виготовлення якого можна використати тільки одну ялинкову гілочку, якщо мати фантазію і добре серце. 

А додавши ще кілька сріблинок, бубличків, цукерок і… гарний настрій вам гарантовано.

А маленька пухнаста ялиночка, яку виростили юннати на клумбі в ЦДЮТ з насіння – нехай росте – виростає великим пухнастим деревом!

  

  


Відпочиваючи, навчаємось задля власного розвитку!

Саме так провели свій перший день канікул лідери учнівського самоврядування Новоукраїнщини, представники Новоукраїнської ЗШ №3,4,6,8 та Новоукраїнського НВК-гімназії №7 разом з Олександром Корінним, міським головою та тренером проекту "Центр розвитку ініціатив молоді Новоукраїнської громади". Активні підлітки продовжили вивчати роботу та структуру Новоукраїнської міської ради, роль громадських обговорень та консультацій, у діяльності ОМС, міський та громадський бюджети, знайомитись з принципами демократії. 

А далі було найцікавіше і найгарячіше. Олександр Олександрович, під час проведення практичної рольової гри, запропонував учасникам тренінгу провести власну уявну сесію та взяти на себе відповідальність приймати рішення. Розподілили ролі як і належить: міський голова, секретар, заступники, депутатський корпус, працівники ЗМІ, запрошені. Розпочалась дуже жвава дискусія, в якісь моменти панував і хаос, але все ж таки юні депутати, використовуючи раніше отримані знання, достойно провели "сесію" та прийняли виважені рішення. Тренер, який був у цей час спостерігачем, прокоментував хід гри, вказавши всі + та обговоривши всі. 

День видався надзвичайно продуктивним, але з позитивним продовженням... Завтра учасники презентуватимуть власні ідеї для написання громадських проектів, які вони б хотіли реалізувати на території свого міста. Що це будуть за ідеї? Дізнаємось завтра!!!

Більше фотографій тут >>> 


Новорічний сувенір

Вихованці ЦДЮТ звикли на Новий рік дарувати своїм рідним подарунки, які виготовляють власноруч. Тому і цьому році цю традицію не було порушено.

30 грудня 2016 року в РЦДЮТ «ЗОРІТ» в гуртках «Художнє випилювання» (Тараненко Т.В) та «Початкове технічне моделювання» (Тараненко М.А.) працювала «Майстерня Діда Мороза» по виготовленню Новорічних сувенірів та ялинкових прикрас. Майстер-клас по випилюванню сніжинок проводив гуртківець Росовський Станіслав, який неодноразово ставав переможцем різних творчих конкурсів. Під його керівництвом діти створили чудові новорічні сніжинки, які будуть прикрашати їх оселі.


Дідусь Мороз продовжує новорічну казку …

Новорічні свята – чарівні. Новий рік, Дід Мороз, новорічна ялинка – це все так люблять діти!

3-4 січня 2017 року педагоги ЦДЮТ «ЗОРІТ» з радістю зустрічали дітвору 1-6 класів на новорічні ранки, які провели на базі ПК «Ювілейний» біля святкової ялинки. 

Казкові герої та Дідусь Мороз подарували дітлахам незабутні враження, веселощі та розваги.

Батьки, які були присутні на святі, теж стали учасниками святкового дійства. Вони разом з дітлахами та новорічними героями водили хороводи навколо ялинки, показували свою вправність в цікавих конкурсах.

Після завершення свят Дідусь Мороз всіх учасників почастував солодощами.

За ці два дні діти Новоукраїнки отримали гарний заряд позитиву та радісних емоцій. Канікули продовжуються!

 


І кожен фініш - це, по суті, старт.

Сьогодні саме ці слова Ліни Костенко декілька раз я промовляла про себе під час заняття з нашими МОЛОДИМИ ЛІДЕРАМИ. Бо, по суті, проект "Центр розвитку ініціатив молоді Новоукраїнської громади" у кінці січня вже фінішує. 

Але один проект дав стартову платформу для безліч інших проектів та ідей: "BASKET", ''BEACH'', "ПАРК ДОЗВІЛЛЯ", "ПОРТАТИВНА ХІМІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ", "НОВОУКРАЇНСЬКА ЕКО-ГРОМАДА", "LITTLE SEA'' та інші. Робота у юних активістів кипить - структурують та готують до форум-презентації власні ініціативи.

Більше фотографій тут >>> 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (05.01.2017)
Переглядів: 110 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar