Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Новини ценру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ»

Творча майстерня «Від мрії до успіху»

Осінній похмурий день у центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» був розквітчаний яскравими барвами роботи творчої майстерні «Від мрії до успіху», де тепло зустрічали дітей з особливими потребами вихованці та педагоги закладу. 

Захоплюючі майстер-класи провели з дітьми керівники гуртків «Театр мод» Оксана Христиченко та «Оберіг» Тетяна Сава.

І хоч діток з особливими потребами було небагато (осіння негода та хвороби обмежують їх пересування), та все ж було весело, дитячі оченята горіли завзяттям.

Діти розширили свій кругозір про народні мистецтва – димкарство та тістопластику, створили чудові вироби – картини мальованки та символ 2018 року – собаку.

Мистецтво розкриває внутрішній світ таких дітей, дає їм змогу знайти собі заняття для душі, а, можливо, і майбутню професію, сприяє їх соціалізації в громаді. 

Захід відвідала методист відділу освіти Світлана Хівренко та практичний психолог Оксана Рибакова, які постійно працюють з дітьми з особливими потребами та їх родинами.


Вишуканість і неповторність своїми руками…

Хочете зробити приємний, милий і незабутній подарунок для друзів та близьких? 

Щоб зробити справжній сюрприз на День народження, потрібно виконати його своїми руками.

3 листопада 2017 року в центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» провели майстер-клас з мистецтва орігамі керівники гуртків Данілова О.В та Бобирь М.В. 

Виготовлення вітальної листівки своїми руками стало справжнім святом творчості. Ручна робота зробила дитячі вироби неповторними, вишуканими і ексклюзивними.

Завітайте до нас у майстерню, ми вас теж навчимо працювати творчо та красиво! 


  

  

  

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (03.11.2017)
Переглядів: 31 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar