Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Молоде сузір’я науковців Новоукраїнської громади

Сьогодні освітою на перший план висувається завдання формування у школярів здатності до активної розумової діяльності. Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич наголошує, що вирішуючи проблеми сьогодення, ми повинні йти вперед і закладати основи освітнього закладу, який працюватиме на майбутнє, на дитину, що буде успішною у ХХІ столітті, що буде конкурентноздатною”. 

Саме ці завдання успішно вирішує наукове учнівське товариство «Інсайт», оскільки це формування є позашкільним осередком, що об'єднує обдарованих школярів та креативних педагогів. Працює з метою виявлення, розвитку і підтримки обдарованої молоді, стимулювання її творчого потенціалу та залучення до науково-дослідницької діяльності. 

Відповідно до плану роботи 18 січня 2018 року в центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» пройшов І (міський) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів наукового товариства та членів Малої академії наук. Конкурс-захист - це інтелектуальне свято і включає в себе боротьбу школярів 8-11 класів, які на розгляд журі представили 31 наукове дослідження (і це є рекордом!) з психології, біології, валеології, хімії, екології, географії, фізики тощо. 

Цьогоріч родзинками конкурсу стали роботи з соціології, філософії та чотири актуальних дослідження з хімії. Важливо, що відповідні хімічні досліди дала можливість здійснити «Мобільна хімічна лабораторія», яка була відкрита 1 листопада 2017 року за фінансової підтримки міської влади. 

Всі учасники ретельно підготувалися до захисту: вільне володіння матеріалом, вміння аргументовано доводити свою думку та впевнено давати відповіді на поставлені питання. У своїх дослідженнях юні науковці намагалися дослідити та розв’язати актуальні проблеми нашої громади, області, України і внести свій посильний вклад у їх вирішення. Радує те, що молодь вже сьогодні є активним учасником життя громади, думає про майбутнє свого краю і ясно бачить своє місце і соціальну роль в побудові цього майбутнього. 

За рішенням журі переможцями конкурсу визнані 22 дослідника: Депутат Анастасія, Ватульов Святослав, Мелешко Євгенія та Росовський Станіслав (учні Новоукраїнського НВК №8), Левицький Євген та Стернард Дар’я (учні Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст. №4), Білокоз Тимофій та Старенченко Назар (учні Новоукраїнського НВК – гімназії «Лідер»), Чорновол Вікторія, Яриш Вікторія, Насєдкіна Анна (учениці філії «ЗШ №3 Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст.№6»), Маліо Яна, Мороз Ілона, Пиндик Анастасія, Тоток Вадим, Філіпенко Дар’я, Чепляка Анна, Вороніченко Тетяна, Бузько Юлія, Куценко Анна, Куртишанов Андрій та Новікова Вікторія (учні Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ст №6). Саме ці юні науковці будуть представляли Новоукраїнську об’єднану територіальну громаду на ІІ (обласному) етапі цього конкурсу в Кіровоградському територіальному відділенні Малої академії наук. 

Щиро вітаємо переможців і бажаємо успіхів в напруженій боротьбі обласного етапу!

 

 

Ніна Мазур, координатор наукового учнівського товариства «Інсайт»

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (18.01.2018)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar