Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Міжкультурний обмін у Рік англійської мови

Саме під таким гаслом розпочав роботу клуб англійської мови у Районному центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» міста Новоукраїнки.

Гостинно відчинила двері для 80 дітей і підлітків міста та 30 педагогів ініціатор клубу – Елісон Міллер, волонтер Корпусу Миру США в Україні, у якому два рази на тиждень для кожної вікової категорії під час занять відбувається повне зaнурeння в природне ceрeдoвищe культури, звичаїв, традицій країни, де англійська мова є державною. Здoлaти мoвний бaр’єр дoпoмагає нeвимушeнa aтмocфeрa зa круглим cтoлoм, ненав’язливе спілкування, кoмплeкcнi розвиваючі заняття та ігри, які прoxoдять в нeфoрмaльнoму cпiлкувaннi цiкaвo i eфeктивнo. 

Також відбувається і зворотній зв'язок між Елісон та відвідувачами клубу, які знайомлять волонтера з культурою та мовою України.

У оголошеним Президентом України Роком англійської мови відкриття даного осередку стало знаковим для РЦДЮТ «ЗОРІТ» та всієї громади нашого міста, так як надає можливість розвиватися відповідно запитам сучасного суспільства, налагоджувати міжнародні зв’язки, що крок за кроком забезпечує сталий розвиток Новоукраїнщини.

Людмила Білокоз, заступник директора з виховної роботи
районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (26.01.2016)
Переглядів: 137 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar