Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Майстер-клас «Гіпсові сувеніри. Створення знаків зодіаку з гіпсу»

Чи може бути щось краще за вироби, що виготовлені власними руками? Напевне, ні. Адже власноруч виготовлена річ буде не просто симпатичною, а й унікальною!

На весняних канікулах вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» мали змогу відвідати майстер-клас керівник гуртка «Народні традиції» Анна Мороз та Тетяни Сави. Діти під час майстер-класу опанували нову техніку-створення гіпсових сувенірів - зодіаків. Це досить захоплюючий процес, який поглинув усіх учасників з першої хвилини. Анна Анатоліївна в процесі роботи розповіла дітям багато цікавих фактів з історії астрології, розкрила секрети характеру дітей у відповідності від дати їх народження та знаку зодіаку, використавши для цього цікавий сучасний мультик. 

А керівник гуртка «Оберіг» Тетяна Сава залучила дітей до творчої роботи по створенню свого неповторного знаку зодіаку. При створенні своїх знаків діти були особливо уважні, акуратні, із захопленням та фантазією творили справжнє «диво» - свій талісман удачі. 

Атмосфера співдружності захопила усіх так, що діти виготовили талісмани-обереги не тільки для себе, а й для своїх рідних. 

Приєднався до скарбнички творчості і гість нашого закладу - депутат Верховної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Дмитро Линько, який разом із Даринкою Ратушною виготовив свій власний знак зодіаку. 

Вироби у всіх вийшли дуже унікальні та неповторні. Маємо надію,що усі таємні бажання,які загадали діти при створенні сувенірів, обов’язково збудуться!

Керівники гуртків Анна Мороз та Тетяна Сава.

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (01.04.2016)
Переглядів: 156 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar