Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Літо в дитячому мовному таборі «Веселка» при РЦДЮТ «ЗОРІТ»

Доповнення внизу сторінки ►

Літо – це радісна пора, яку кожна дитина чекає з нетерпінням, а кожна мама чи батько – з тривожним запитанням: куди цього року відправити дитину на відпочинок, щоб вона добре відпочила, набралася сил до наступного навчання восени, набула корисних навичок та знань, зміцнила здоров`я.

З метою гармонійного поєднання цих бажань з 10 по 23 червня 2016 року при РЦДЮТ «ЗОРІТ» буде працювати мовний табір відпочинку з денним перебуванням «ВЕСЕЛКА». В таборі відпочиватиме 100 дітей. Вже створено чотири загони (за віковими категоріями). 

Так як володіння іноземними мовами є важливим інструментом для зростання конкурентоспроможності нашої держави та її європейської інтеграції і без знання мов немає ні сучасної науки, ні вищої освіти, то у 2016 році РЦДЮТ продовжить програмну роботу по реалізації загально українського проекту по організації літніх мовних таборів, мета яких – підвищити рівень володіння іноземними мовами дітей та підлітків, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов в Україні, привернути увагу суспільства до цієї теми.

Тому у червні 2016 року (з 10.00 до 12.00) вихованці закладу «Веселка» будуть удосконалювати власний рівень мовленнєвої компетентності з англійської та німецької мови у мовному таборі. Заняття будуть проводити волонтер Американського корпусу Миру в Україні Елісон і педагог РЦДЮТ Федорчук Зорина Миколаївна, які підготували цікаві та насичені програми, що органічно поєднують спорт, здоровий спосіб життя, соціальну і екологічну діяльність та нову культурологічну інформацію. Оригінальні програми заходів складені з урахуванням методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України та відрізняються різноманітністю форм, серед яких проекти, круглі столи, квести, флешмоби, соціальні та екологічні акції, майстер-класи, брейн-ринги, талант-шоу тощо.

У таборі забезпечується належний догляд за дітьми, виховний процес, їх повноцінне дозвілля, розвиток творчих здібностей та інтересів і де діти перебувають протягом дня з 8.30 до 14.30.

На базі закладу працюватимуть гуртки за інтересами дітей, готуються до проведення культурно-масові заходи.

У планах роботи таборі передбачено заходи щодо забезпечення змістовного дозвілля, національного спрямування, естетичного виховання, фізкультурно-спортивної роботи.

У таборі проходять практику кращі студенти Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, які вносять свої цікаві пропозиції. Крім того, з табором співпрацюватимуть музеї міста, бібліотеки. 

Протягом дня використовуватимуться різноманітні форми дитячого відпочинку: екскурсії, відвідування культурно-мистецьких закладів, спартакіади, ігрові програми, конкурси, музично-розважальні програми, відпочинок на природі тощо.

У таборі передбачено двохразове харчування (сніданок, обід) . День розпочинається з ранкової зарядки (на англійській мові). Протягом дня культурно-масові заходи, заняття в гуртках, ігрові програми. Вартість харчування в день 20 грн., проте це харчування забезпечує місцева влада.

То ж щасливого літа, дітвора!


Start of "Rainbow соuntry"

10 червня 2016 року дітвора РЦДЮТ «ЗОРІТ» розпочала подорож в Країну Літоленд-2016.

Вранці було багато радісних усмішок та зойків від зустрічі друзів із різних шкіл міста. Відбулося багато нових знайомств. 

Та найбільше вихованцям закладу сподобалась ранкова зарядка, яку провела американський волонтер Корпусу Миру в Україні Елісон. Звичайно, на англійській, адже табір англомовний. 

А протягом дня діти вибирали для своїх загонів логіни, пісні і разом з Елісон їх вивчали. Адже відкриття зміни теж буде на англійській мові. 

Перший день завершено, але попереду ще ціла зміна веселих пригод та цікавих відкриттів.

То ж успіху тобі, «Веселкова країнo»! 


Літо, літо золоте 
Виглядає з-поміж віт 
Вишнями в садочку, 
Одяга на цілий світ 
Сонячну сорочку.

І хоч сьогодні сонечко сховалося за хмари, та у «Веселці» сонячно від дитячих усмішок. Діти вже вибрали назви своїх загонів: 

І загін – „Sunflower” (7-8), 

ІІ загін –„Friends” (9-10.), 

ІІІ загін – „Bingo” (11-12.), 

ІV загін – „Hard kids” (13-15).

Після сніданку малеча переглядала популярний мультфільм «The angry birds», а старші провели круглий стіл «Я і мій стиль спілкування», де було обговорено правила спілкування між собою, накладено «табу» на ненормативну лексику і т.п.

А потім у всіх настала гаряча пора – необхідно ж добре підготуватися до представлення свого загону – то ж завирувала у загонах творча фантазія та старанно запрацювали художники. А після обіду кожен знайшов собі справу, адже в таборі працюють і гуртки.

Вихователі разом зі своїми вихованцями продовжують захоплюючу подорож стежинками літа.


Віват, інтелектуалам! 

12 червня 2016 року в літньому мовному таборі «Веселка» відзначилося грандіозним інтелектуальним двобоєм, який провів всім відомий Олександр Каєнко.

В чесній боротьбі зійшлися команди старших загонів – ІІІ загону «Bingo» та IV загону «The Hard kids». 

Азарт, палаючі очі завзятих інтелектуалів, імпульсивні вигуки переможців проміжних турів – в аудиторії, де відбувався турнір, було спекотно, на відміну від погоди на вулиці.

1 місце в запеклому фінальному бою виборола команда 4 загону «Бемс», 2-ге місце – команда чарівних дівчаток «Non Stop» з 3-го загону, 3 призове місце виборола команда «Bingo». 

Усі без винятку учасники отримали від гри величезне задоволення та користь!


Ура-а-а першому загону! 

Ось і розпочалось яскраве літо для малечі першого загону. Воно сповнене для дітвори радощів та пригод. У нашому місті немає ні моря, ні гір, але у нас є веселі ,працелюбні вихователі,а ,головне, наші допитливі діти. 

В таборі перший загін наймолодший ,але в ньому найспритніші, найвеселіші діти. 

З перших днів всі діти знайшли собі товаришів по іграх та розвагах. Кожного дня вожата Настя разом з вихователями влаштовує все нові і цікаві розваги для нас , малечі. Сьогодні надворі похмура погода, проте для нас це не перешкода, ми все одно знайшли чим зацікавитись. Зранку – прогулянка, українські ігри на свіжому повітрі, а потім – ігри в теніс, бадмінтон . Всім відомо, що діти дуже полюбляють комп’ютери, але в таборі на це відведено тільки 45 хвилин . До того ж ми вирішуємо різні цікаві комп’ютерні головоломки . Та найцікавішим заняттям стало для нас сьогодні створення колективної картини за допомогою долоньок .

І знову рухливі ігри на повітрі, але вже англійські,адже всі малята дуже хочуть добре знати мову. Після ігор був дуже смачний обід, який приготували наші кухарі .А після обіду – ми в колі друзів розповідали про один кумедний випадок із свого життя.

Отже, в нашому першому загоні дуже весело, нам не має часу для суму і нудьги. Кожний день нові пригоди . 

Назва загону говорить сама за себе – «Sunflower» (соняшник ),тому що ми завжди веселі, усміхнені і доброзичливі.

  

Перший загін «Sunflower»


«Веселка» святкує…

Good morning our dear friends!
Good morning boys and girls!
We open English summer camp,
And do this act at first…

Чотири дні вихованці дитячого мовного табору «Веселка» готувалися до відкриття зміни. Гамір, сміх, завзяті тренування танців під керівництвом Рублі І.В., розучування пісень англійською та українською мовами разом з Халявкою О.С. та Тотком К.Г. – таким було табірне життя в ці дні .

Найактивнішими була малеча першого загону – вони не тільки вивчали пісні, девіз ,а й активно малювали свою візітівку та робили собі емблеми – соняшники.

І ось цей день настав. Всі загони прикраси свій вихід кольоровими кульками жовтого та блакитного кольору. 

Федорчук Зорина, яка вела свято, привітала всіх присутніх з гарним сонячним днем та побажала всім веселого настрою(все на англійській мові) .

А потім кожен загін на англійській мові представляв свій загін та показував художні номери ,які вони встигли вивчити за цей час. Вихованці табору щиро аплодували артистів і всі разом підтанцьовували під веселі мелодії.

Та «гвоздем програми» був виступ американської волонтерки Елісон ,яка подарувала всім чарівну пісню про мир та дружбу всіх дітей планети. Виступ Елісон завершився шквалом оплесків. 

А завершувала свято – дискотека.

Сьогоднішній день подарував і дітям, і дорослим море радості та задоволення. 

Проте зміна тільки розпочалася і попереду всіх жителів «Веселки чекає багато відкриттів та пригод.


► Доповнення 23.06.2016 року

We are a fun and exciting

Весело і безтурботно пройшов шостий день у другому загоні «Веселки» - «Friends». Цікаві навчальні ігри та завдання розвивають розум та кмітливість вихованців, а години танців,рухливі ігри та ритміка гартують їх тіло. Кожного дня дітлахи з радістю мчать на зустріч з новими пригодами і та незабутніми враженнями.

 

Вихованці другого загону


► Доповнення 23.06.2016 року

Хроніка життя четвертого загону «Hard kids»

15 червня 2016 року для вихованців четвертого загону літнього табору «Веселка» 

Було не звичайний день, а днем захоплюючих пригод.

Зранку нас очікувала жвава ритмічна зарядка із запальною волонтеркою Еліссон. А потім – смачний сніданок .

Після сніданку гра в UNO, хлопці ж організували міні-матч з футболу. Дуже мало було бажаючих сидіти за комп’ютером,хоч був наш час.

Ірина Віталіївна Рубля, керівник зразкового хореографічного колективу вирішила розучити з нами класні ритмічні вправи, які допомагають бути здоровим і красивим. Щоправда у деяких після цього боліло все тіло. Зразу визначили,хто лінується займатися спортом. Наприкінці відбувся батл між хлопцями та дівчатами. І звісно, ж в цій битві виграли дівчата.

Згодом ми пішли в бібліотеку з нагоди 75-ти річчя з дня народження Івана Микалойчука – відомого українського актора, режисера, сценариста. Нас ознайомили з життєвим та творчим шляхом його життя. Простий хлопчина досяг великих вершин українського кіномистецтва. Це нам трішки додало віри в те,що якщо будеш працювати наполегливо, то доб’єшся добрих результатів.

А потім ми малювали «Місто нашого майбутнього». 

В їдальні нас чекав смачний гречаний суп , пельмені та цукерки.

На цьому наш табірний день закінчився, проте не всі хотіли розлучатись зі своїми друзями. 

Четвер, 16 червня. Як і завжди 4-й загін, коли всі зібралися, разом з керівниками підредагували план на день. 

Традиційною для нас вже є зарядка, яку кожного дня проводить волонтер Елісон Міллер.

Щоранку ми граємо у вже звичну для нас гру «UNO».

Після цього наш загін захотів переглянути фільм «Ілюзія обману», який показав нам, що гроші потрібно заробляти чесно, а не за допомогою шахрайства

Одразу після фільму - на стадіон, де рухливі ігри додали нам наснаги і апетиту в обід.

Після обіду всі займалися в гуртках (кому що до вподоби). І знову час перебування в таборі збіг дуже швидко. А треба б було ще вивчити англійську пісню, нову гру, поспілкуватись з друзями, пограти в теніс… та зробимо це завтра. Адже табір нас чекатиме.

 

Четвертий загін «Hard kids»


► Доповнення 23.06.2016 року

Такого ще в таборі не було…

Чим зайняти дітей у таборі, коли природа налила море води і не можна вільно гратися на стадіоні, подвір’ї? 

Таких проблем у таборі «Веселка» немає. Сьогодні у таборі два майстер-класи: традиційний художній (Лисенко В.А.) та… пекарський. 

Так, такого ще в таборі не було. Майстер-клас «Готуємо разом!» вперше провела керівник хореографічного ансамблю «Сузір’я» Талько Леся.

У кожного з нас іноді виникає бажання приготувати що-небудь особливе та порадувати близьких новою та незвичною стравою. І от сьогодні мрії збулися: Леся Юріївна не тільки розкриває дітворі та педагогам тонкощі найсмачніших рецептів пирогів, а й допомагає досконально розібратися в нюансах кулінарного мистецтва: дізнатися про правильне ставлення до їжі, познайомитися з різноманітними інгредієнтами та навчитися розбиратися в принципах поєднання продуктів.

На всіх учасників неодмінно чекав успіх: адже кожен прагнув зробити все якнайкраще. 

Пекарський майстер-клас – справжнє чудо – у дітей маса вражень, а у педагогів спокійна душа – всі зайняті разом корисною та цікавою справою. 

Урізноманітнити дозвілля хочеться завжди, тим більше, коли маєш справу з творчими дітьми, але в такий спосіб ми вперше долучили дітей до творчості.

То ж смачного вам, юні кулінари!


► Доповнення 23.06.2016 року

22 червня — День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 

Недільний ранок 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу — Велика Вітчизняна, яка забрала життя кожного п'ятого співвітчизника. День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Відповідно до Указу Президента України від 17 листопада 2000 року з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу,  полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їх подвигу та жертовності щороку в нашій державі відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Педагоги та вихованці РЦДЮТ «ЗОРІТ» ніколи не залишаються осторонь від відзначення пам’ятних дат історії своєї країни. Саме тому в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в дитячому таборі «Веселка» було проведено кінолекторій для старших загонів, виставку книг, фотографій, що висвітлюють перебіг подій війни 1941-1945 років.

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (23.06.2016)
Переглядів: 206 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar