Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Літній відпочинок з користю

В Оникіївському лісовому господарстві

Багато цікавих і корисних справ чекають на дітей у літньому таборі «Веселка».

Під час відвідування Оникіївського лісового господарства гуртківці ознайомилися з професіями, пов’язаними з лісом, адже ліс у нашій степовій зоні – творіння людських рук. Його вирощують, бережуть, за ним доглядають, охороняють від хвороб та браконьєрів. Лісники  мають знати ліс досконально,  бути сміливими, спритними, витривалими, а головне –любити природу. 

У лісництві діти ознайомилися з цікавими інтродукованими у степовій зоні рослинами: голубими формами ялинок, різними ялівцями, туями, соснами. Сподобалась дітям цікава рослина, що у природі зустрічається в Китаї, Японії, Північній Америці – катальпа бігнонієвидна. Це декоративне дерево має велике листя і гарні білі квіти. 

Після ознайомлення з роботою лісництва діти мали змогу відпочити на  чудовому ігровому майданчику в тіні хвойних дерев.

Дякуємо працівникам лісництва за їх нелегку працю. 

 

 

 

 


Екологічна акція «Поверни тварину у природу»

У річках та ставках нашого міста зрідка можна зустріти болотних черепах. Діти іноді приносять до центру дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» цих плазунів. Тримати їх у домашніх умовах доволі складно, адже для життя їм необхідно облаштувати тераріум, годувати хробаками, маленькою рибою. Тому юні екологи-краєзнавці завжди повертають цих тварин у природне середовище.

Під час обстеження території ландшафтного заказника «Квіти на скелях» гуртківці неодноразово зустрічали на березі маленьких і великих черепах.

Ось і цього разу діти, що відвідують табір «Веселка», вирішили випустити чергову черепаху на волю. З цією метою була організована експедиція до заповідної території.

Всі впевнені, що черепашка ця не звичайна, а чарівна. За те, що її відпускають у природу, вона здійснює заповітні бажання. Тому кожен учасник акції загадує своє потаємне бажання, і черепаха прямує у воду, де на неї чекає сповнене пригод життя у природі.

 

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (23.06.2017)
Переглядів: 24 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar