Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Лісова казка

Туристичний похід до Гусарського урочища вже став традиційним для старших вихованців дитячого табору «Веселка» РЦДЮТ «ЗОРІТ».

Триденні випробування знов стали своєрідним екзаменом на міцність та витривалість. Діти ІV та III загонів англомовної табірної зміни навчались правил поводження з вогнищем, вправлялись у вірному розташуванні кемпінгового спорядження. 

Дівчата із задоволенням допомагали біля кухні у приготуванні їжі, хлопці взяли на себе найважчі завдання із заготівлі дров та принесенні води та розведенні та підтриманні вогнища.

Нелегко було перебороти і погодні умови: задуха, висока вологість та температура, а особливо агресивна «армія комарів» не лише не стали перешкодою чудовому відпочинку, а й навпаки згуртувала дітей різного віку, загартувала та виявила найкращі якості характеру вихованців.

 

 

 

Ця поїздка стала можливою завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі відділу освіти, молоді та спорту, керівникам дитячо-юнацької спортивної школи, (особлива подяка водію, що не рахуючись з власною відпусткою, погодився перевезти юних туристів), батькам, керівництву РЦДЮТ «ЗОРІТ» та табору «Веселка», зокрема начальнику табору Л.В. Білокоз та невтомним самовідданим керівникам: Коваленко О.М., Прутян Ю.В., Залужному В.В. та Рибаковій О.В.

Із приємністю хотілось би виділити професійну діяльність, сприяння керівництва лісгоспу в особі керівника Шевчука, гостинність лісника А.В., який щорічно запрошує та зустрічає юних туристів у справжньому казковому лісі. 

Тож прощавай відпочинок-2016, та зустрічай, Гусарочка-2017!

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (01.08.2016)
Переглядів: 83 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar