Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Козацькі нащадки не підвели!

14 жовтня 2015 року в Україні вперше було відзначено Днем захисника України, який проголошено Указом Президента України. Символічно, що цей день співпадає з днем українського козацтва. Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. 

В сиву давнину на Запоріжжі була церква святої Покрови, і запорозькі козаки вважали святу Покрову своєю покровителькою. Таким чином, Покрова тепер святкуватиметься в Україні не тільки як релігійне, а й національне свято. 

Педагоги РЦДЮТ «ЗОРІТ» разом із дитячим активом провели 16 жовтня гру «Козацькі забави», метою якої було сприяти національно-патріотичного вихованню учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та залучення підлітків до активних форм відпочинку ,вироблення в них прагнення стати здоровими, мужніми та витривалими ,а в майбутньому – справжніми захисником своєї країни. 

Підлітки уході змагань пройшли випробування на звання справжніх козачат - не тих, хто одягнений у вишиванку й шаровари, а тих, хто, передовсім, воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. 

Шляхетність, мудрість, відвага – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш! 

Підлітки 6 команд шкіл міста достойно пройшли сім випробувань,а саме: І етап - звичайна естафета з бігом. III етап - естафета метальників. IV етап – стрибуни у міщках. V етап - пробігання під скалкою, що обертається. VI етап – зліпити вареники. VII етап - влучні снайпери VIII етап - перетягування канату Особливо цікаво пройшло останнє випробування-перетягування канату-діти із завзяттям прагнули довести,що вони найсильніша команда. Та змагання є змагання.

За результатами всіх випробувань перше місце здобула команда ЗШ № 6 – «Браві козаки» ,друге місце команда гімназії №7 «Козачата»,третє місце посіла команда ЗШ № 4-«Козацькі нащадки». Всі команди нагороджені Грамотами відділу освіти РДА,а переможці-невеликими грошовими преміями. По завершенню свята всі учасники скуштували козацький куліш та узвар зі здобою.

Організація свята пройшла при підтримці наших постійних спонсорів - ТОВ «Зерновик»(директор Ігнатенко В.В.) та «Степ-Агро»(директор Арсірій Галина Петрівна). 

Колектив РЦДЮТ «ЗОРІТ» висловлює їм щиру подяку. Ми сподіваємося,що діти запам’ятають це свято і будуть пишатися тим,що вони є нащадками славних українських козаків. Дорогі земляки! Любіть Україну,шануйте її народ. Хай кожен з вас своїми добрими справами і вчинками доведе,що ми славні нащадки козацького роду.

  

  

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (15.10.2015)
Переглядів: 140 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar