Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Конкурс вітальної листівки «Моя сучасна мама»

Травень – місяць, багатий на свята, найпишніша та найпрекрасніша пора весни. 

І одне з травневих свят в Україні називається просто, але стосується кожного з нас, кожної людини, яка живе та ходить по землі. День Матері відзначається в нашій країні у другу неділю травня. 

Сьогодні 11 травня 2018 року в центрі дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» школярі громади прийняли участь у творчому конкурсі вітальної листівки «Моя сучасна мама», присвяченому якраз цьому знаменному дню. 

Виготовляли листівки учні Новоукраїнської ЗШ I-III ступенів № 4 Зарюгін Богдан та Карбівничий Володимир; Новоукраїнського НВК - гімназії «Лідер» Жорнова Анна та Ройляну Вікторія; Новоукраїнського НВК № 8 Хоружий Денис та Беззадіна Марина; Новоукраїнської ЗШ I- III ступенів № 6 Бузько Юлія, Максимець Ірина та Поплавська Валерія; філії «ЗШ №1» Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 Колпак Владислав та Гросул Дмитро. 

Боротьба була цікавою та напруженою, листівки вирізнялися оригінальністю та щирістю вітальних слів, але все ж таки найкращими були визнані листівки Бузько Юлії (І місце), Беззадіної Марини (ІІ місце) та Зарюгіна Богдана (ІІІ місце). 

Вітаємо переможців і закликаємо всіх любити, цінувати та поважати своїх мам і не тільки в це свято, а й кожного дня!

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (11.05.2018)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar