Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Юні дослідники вражають!

Центр дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» завжди був і є центром підтримки дитячої творчості, нових ідей. Саме тут молодь набуває нових якостей, формується як інтелектуально розвинена, творча особистість. Важливу роль в цьому процесі відіграє наукове учнівське товариство «Тандем» так, як тут займаються виявленням та підтримкою обдарованої молоді, залучають її до науково-дослідницької та експериментальної роботи. 

Одним із дієвих методів такої роботи з обдарованою молоддю є щорічний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт, що допомагає кожному учаснику здобути практичні навики логічно висловлювати свої думки, формує вміння відстоювати власну думку та виробляє активну громадянську позицію. Журі конкурсу відбирає найкращі роботи-дослідження і рекомендує їх для участі у ІІ етапі конкурсу в Кіровоградському територіальному відділенні Малої академії наук. 

20 січня 2017 року відбувся конкурс-захист науково-дослідницьких робіт серед школярів 8-11 класів, на який було представлено наукові дослідження з психології, біології, валеології, хімії, екології, географії, української мови та світової літератури. Роботи вражали своєю актуальністю, глибиною вивчення проблеми, практичним використанням результатів. У своїх дослідженнях юні науковці намагалися дослідити та розв’язати актуальні проблеми нашого міста, вже сьогодні внести свій вклад у вирішення проблем сучасного світу.

За рішенням журі переможцями конкурсу визнані: учні Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 (Гармашов Денис та Маліо Яна – 10 клас, Стеценко Тетяна, Мороз Ілона, Чепляка Анна – 9 клас,), Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3 (Яриш Вікторія та Змеул Юлія – 10 клас), Новоукраїнської ЗШ І-ІІІ ступенів № 8 (Мазур Світлана – 11 клас), Новоукраїнського НВК «Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія «Лідер» (Прокопова Анна – 10 клас). 

Щиро вітаємо переможців і бажаємо успіхів в обласному етапі конкурсу!

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (20.01.2017)
Переглядів: 86 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar