Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоукраїнський р-н

Фестиваль «Творча родина»

Новоукраїнщина багата творчими та креативними людьми. Їхні імена та здобутки прославляють нашу маленьку батьківщину далеко за її межами.

Всім відомо, що спільна справа гуртує колектив , а спільне захоплення тим більше.

Тому відділ освіти, молоді та спорту Новоукраїнської райдержадміністрації та Новоукраїнський районний центр дитячої та юнацької творчості «ЗОРІТ» запропонували творчим родинам учнів шкіл взяти участь у заочному фестивалі «Творча родина», щоб збагатити творчу скарбничку нашого регіону новими знахідками, розкрити творчий потенціал кожної талановитої родини, організувати виставку їх доробок з художньо-прикладного мистецтва та національних художніх промислів. 

У фестивалі взяли участь 23 родини, було представлено більше 40 робіт з різних жанрів (в тому числі відеозаписи концертних номерів). Декоративно-прикладна виставка була відкрита на базі РЦДЮТ «ЗОРІТ», тому всі бажаючі мали змогу ознайомитись з нею та зануритись у чарівний світ вишивки, живопису та інших видів мистецтва. 

Компетентне журі високо оцінило самобутність та неповторність виробів та концертних номерів кожної родини. Визначити переможців було дуже важко, тому що всі учасники – вже здобули перемогу тим, що об’єднали свою родину творчістю. У фестивалі взяло участь родини учнів Новоукраїнського НВК – гімназія № 7, Новоукраїнської ЗШ № 6, Новоукраїнської ЗШ № 8, Новоукраїнської ЗШ № 3, Ганнівської ЗШ, Глодоської ЗШ, Шишкінської та Мар`янопільського НВК. 

Щиро вітаємо усіх переможців, бажаємо усім учасникам-родинам нових звершень, творчих здобутків, а головне родинного затишку, щастя і радості!

 

 

 

Категорія: Новоукраїнський р-н | Додав: SIRIUS (08.11.2016)
Переглядів: 89 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar