Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Вчимося вчити жити в мирі

21 вересня весь світ відзначає День Миру. У ситуації, що склалася в нашій державі важливо не забувати про тих, хто боронить мир для нас, наших воїнів-захисників та про їх родини. Саме тому 22 вересня 2015 року відповідно до плану роботи районного методичного кабінету на базі Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості проведено черговий тренінг для районної тренерської мережі у рамках районного проекту «Миробудування: вирішення конфліктів, подолання негативних явищ».

Учасники тренінгу обговорили ІІ етап реалізації проекту в навчальних закладах району, що відбудеться протягом І семестру. Особливу увагу звернули на роботу з дітьми, які є внутрішньо переміщеними особами, та дітьми, батьки яких є учасниками АТО. 

Учасники тренінгу отримали рекомендації щодо роботи з дітьми даної категорії від Міжнародного правозахисного центру «Ла-Страда Україна».

Кручак Олександра Дмитрівна, практичний психолог Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, розповіла про роботу Центру психологічної підтримки воїнів АТО та їх родин. Головне – створити комфортні умови для учасників АТО, що демобілізувалися, та охопити турботою тих дітей, батьки яких зараз на Сході України.

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (22.09.2015)
Переглядів: 253 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar