Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Спілкуймося англійською

У наш час знати англійську мову абсолютно необхідно будь-якій освіченій людині, будь-якому спеціалісту. Англійська мова всюди в нашому житті. Вона на ярликах одягу, етикетках товарів. Дуже часто пишуть англійською назви поп-груп, програмного забезпечення, журналів. Дехто вважає, що англійська мова – це шикарно, сучасно, стильно, навіть, якщо написи не мають жодного сенсу. Тому, для того щоб зрозуміти себе та світ, потрібно вивчати іноземні мови, а особливо – англійську. 

Цього року Міністерство освіти і науки України запропонувало нову форму дитячого дозвілля під час літніх канікул – літні мовні школи. Наш район долучився до цього нововведення, і було відкрито 5 літніх мовних шкіл на базі загальноосвітніх навчальних закладів: 

Новомиргородська загальноосвітня школа № 1 (20 учнів, керівник – Маржан А.В.);

Новомиргородська загальноосвітня школа № 2 (50 учнів, керівник – Макаревич В.Д.);

Новомиргородська загальноосвітня школа № 3 (54 учні, керівник – Мостова С.Я.);

Капітанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (20 учнів, керівник – Величко В.О.); 

Златопільська гімназія м. Новомиргорода (20 учнів, керівник – Абрамова О.В.). 

Всі літні мовні школи працювали 14 днів за індивідуально розробленим положенням та затвердженою програмою. Керівники літніх мовних шкіл вибрали різноманітні напрямки роботи, зокрема: використання проектних робіт як ефективного засобу підвищення іншомовної культури;підвищення рівня володіння іноземною мовою шляхом використання дидактичних ігор; поглиблення знань учнів з іноземної мови шляхом поєднання нових методів навчання (метод проектів) з ігровою формою опанування мови;реалізація комунікативної мети при вивченні іноземних мов; формування комунікативних навичок учнів для спілкування в іншомовному соціумі.

Кожна літня мовна школа працювала на результат і, як підсумок, мала видати свій продукт, який би засвідчив доцільність такої форми роботи з дітьми в позаурочний час. Враховуючи це, районним методичним кабінетом відділу освіти райдержадміністрації організовано звітний фестиваль літніх мовних шкіл «Let’s speak English», який відбувся 18 червня 2015 року на базі Новомиргородського центру дитячої та юнацької творчості. 

Оргкомітет розробив положення даного фестивалю та придбавсолодощі всім його учасникам, залучивши кошти спонсорів - громадської організації «Ресурсно-інвестиційний центр розвитку громад «Територія успіху».Учні цікаво провели час, розмовляючи виключно англійською. Вони представили свою команду, показали відмінні знання про країну, мову якою вивчають, а також захистили проектне дослідження, над яким працювала вся літня мовна школа. 

Присутні отримали насолоду від пісень англійською мовою у виконанні Олександри Крикотненко(команда  Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №2 «Magicians») та Гненної Олени (команда Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів №1 «Edelweiss»). 

Гості фестивалю відмітили цікаві задумки у виступах команд «Smile» (Капітанівська ЗШ І-ІІІ ступенів) та «Smart» (Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3). Команда Златопільської гімназії «Jaсk’steam» зробила цікаве дослідження ролі англійської мови для життя людини. А фінальна пісня «We Are The World», яку заспівали всі учасники разом з учителем англійської мови Капітанівської ЗШ І-ІІІ ступенів Колодяжною Н.В., стала гімном фестивалю, який планується проводити щорічно.

Підтримуючи проект «Літні мовні школи», начальник відділу освіти Полтавець О.О. та всі, хто був до нього залучений, мали одну спільну мету – допомогти сучасній дитині почуватися зручно у сучасному світі. Знання однієї іноземної розширює нашу свідомість більш ніж удвічі. Отже, давайте не будемо накладати меж на наші розум і душу та вивчати більше іноземних мов.

О. Брижицька, методист РМК відділу освіти райдержадміністрації.

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (18.06.2015)
Переглядів: 363 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar