Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Сімейний фестиваль 2015 «Україна – це родина»

15 травня - Міжнародний день сім’ї, який встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно. Цей день покликаний звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

За ініціативи відділу освіти райдержадміністрації з метою пропагування важливості сімейних цінностей, необхідності збереження репродуктивного здоров’я підростаючого покоління, привернення уваги громадськості до проблеми безвідповідального батьківства та з метою відзначення Міжнародного дня сім’ї сьогодні 15 травня 2015 року започатковується традиція щорічно відзначати Міжнародний день сім’ї. Гасло цьогорічного районного сімейного фестивалю було «Україна - це родина».

Програма проведення цьогорічного фестивалю була різноманітною та багатобарвною, насиченою та цікавою. Учасникам та глядачам фестивалю були надані консультації практичних психологів району з різних проблем. У рамках фестивалю керівники гуртків Новомиргородського ЦДЮТ проводили майстер-класи для дітей з тісто пластики, паперопластики, м'якої іграшки, живопису.Також у програмі фестивалю були виступи талановитих родин Новомиргородщини, виставка сімейного фото «Моя родина в призмі об’єктиву». Глядачі мали змогу переглянутироботи переможців конкурсу відеопрезентацій «Сімейні цінності».

Почесними гостями фестивалю були:благочинний Новомиргородського району протоієрей Микола Чутора, Крикотненко О. С., начальник Новомиргородського РАГСУ, представники громадської організації «Ресурсно-інвестиційний центр розвитку громад «Територія успіху» Лазарєв О.В. та Пашолок С.І., якінагородили цінними подарунками всіх учасників фестивалю.

Родина - це невичерпне джерело любові та поваги. Це міцний будинок, це діти та онуки, це наша підтримка і опора, це найдорожче, що у нас є. Саме в сім'ї, у спілкуванні з близькими ми черпаємо свої сили.Від того, наскільки міцними і нерозлучними будуть сім'ї, залежить благополуччя суспільства і держави. 

 

 

 

 

 

Мікель М.Ю., методист РМК відділу освіти Новомиргородської РДА

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (15.05.2015)
Переглядів: 306 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar