Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Районна психолого-педагогічна конференція

Відповідно до плану роботи районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації та з метою розширення знань слухачів про права та обов’язки усіх учасників навчально-виховного процесу (батьки – учні – вчителі), роль класного керівника, соціального педагога, практичного психолога та батьків в організації соціально-психологічного супроводу учня 17 березня 2015 року на базі Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості було проведено районну психолого-педагогічну конференцію «Роль педагога у забезпеченні соціально-психологічного супроводу учня. Вибір адекватних методів педагогічної дії».

Конференція проводилася з метою обговорення шляхів співпраці між учасниками навчально-виховного процесу з метою недопущення виникнення негативних проявів в учнівському середовищі.

Учасниками районної психолого-педагогічної конференції були голови шкільних методичних об’єднань класних керівників, практичні психологи, соціальні педагоги, батьки. План конференції передбачав теоретичну та практичні частини. 

Під час теоретичної частини були висвітлені нормативні питання з проблеми дотримання педагогічними працівниками норм педагогічної етики, належного виконання батьківських обов’язків та дотримання правил поведінки для учнів. 

Практична частина передбачала роботу за секціями для батьків та класних керівників. Роботу в секціях очолювали практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів району, які побудували свою роботу у формі тренінгових занять з присутніми. 

Тренігові заняття були спрямовані на формування емоційної стійкості та підбір адекватних методів педагогічної дії в різних ситуаціях, які можуть виникнути під час навчально-виховного процесу.

 

 

 

 

Мікель М.Ю., методист РМК

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (17.03.2015)
Переглядів: 304 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar