Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Навчання заради майбутнього

Міжнародним жіночим правозахисним центром «Ла Страда-Україна» у січні 2015 року було оголошено конкурсний відбір членів Національної тренерської мережі. За підсумками конкурсу відібрано учасників триденного тренінгу з різних куточків України. Запрошення на тренінг до міста Києва отримала також завідувач районного методичного кабінету Новомиргородського відділу освіти Сергата Світлана Миколаївна.

5 лютого 2015 року успішно завершився каскад заходів для Національної тренерської мережі "Ла Страда-Україна". За підсумками дводенного тренінгу для нових тренерів та загальномережевого семінару "Торгівля людьми в Україні: сучасні виклики та шляхи протидії" організовано команду із 39 кваліфікованих-досвідчених-мотивованих професіоналів, які активно вестимуть превентивну роботу в 21 регіоні України. Обов'язковою умовою членства у мережі було підписання Етичного кодексу тренера. Кожен з тренерів та тренерок також отримали сертифікати за підписом президентки "Ла Страда-Україна" Катерини Левченко та директора Науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи МОН України Віталія Панка. 

Тренінг та семінар для тренерської мережі про проблему торгівлі людьми були проведені у рамках Програми протидії торгівлі людьми у Східній Європі завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Норвегії у співпраці з Представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні Представництво Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine.

Проблеми, порушені у ході тренінгу, є надзвичайно актуальними для сьогодення. Учасники, а тепер вже тренери Національної мережі, отримали методичні рекомендації щодо проведення різноманітних заходів з педагогічними працівниками, учнівською молоддю, дітьми з протидії насильству, торгівлі людьми. Особлива увага зверталася на проблеми внутрішньо переміщених дітей в період збройного конфлікту в Україні.

Подальшим кроком з цього напрямку буде проведення низки превентивних заходів для дітей та учнівської молоді району, навчання для педагогічних працівників та батьків.

  

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (05.02.2015)
Переглядів: 302 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar