Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Мирна країна – щаслива дитина

Традиційно до Міжнародного дня захисту дітей для юного покоління Новомиргородщини проведено низку цікавих заходів у рамках святкової програми «Мирна країна – щаслива дитина». На центральній площі міста відбувся святковий концерт «Хай сонцю і квітам всміхаються діти», у якому взяли участь майже 100 вихованців Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості, Новомиргородської дитячої школи мистецтв та учні Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів № 3. 

У формі Живої бібліотеки проведено районний фестиваль євроклубів «Свято дружби й миру», у якому  взяли участь команди 6 закладів району: Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1, № 2, № 3, Златопільської гімназії м.Новомиргорода, Йосипівського навчально-виховного комплексу, Новомиргородського районного центру дитячої та юнацької творчості. Живу бібліотеку відвідали 7 загонів таборів з денним перебуванням (по 20 осіб у кожному) та 35 пересічних «читачів», на сторінках живих книг ознайомилися з країнами Євросоюзу: Англія, Мальта, Німеччина, Італія, Литва. 

У «Дитячому містечку майстрів» діти мали змогу виготовити різноманітні вироби на майстер-класах гуртків Новомиргородського ЦДЮТ, а саме: сплетено 60 патріотичних браслетів «З любов’ю до України» (керівник гуртка Мартинова О.І.), виготовлено 65 виробів з солоного тіста «Щасливе дитинство» (керівник гуртка Звіряка О.В.), сплетено 75 «Ангелів миру» з соломки та 58 троянд з природнього матеріалу (керівник гуртка Руденко Т.М.), виготовлено 70 сувенірів «Дитячі фантазії» (керівник гуртка Салоїд Т.І.). А бажаючих взяти участь у фейс-арті (керівник гуртка Чміленко А.В.) ну просто не злічити: всі хотіли мати яскраве патріотичне обличчя!

Під час акції «Долоньки» 465 дітей та дорослих  залишили відбиток своєї долоньки на асфальті, як знак бажання миру в Україні, та отримали цукерку. Вихованці таборів з денним перебуванням намалювали спільну картину «Хай буде щасливе дитинство моє», а потім «оживили» її.

У міському парку для вихованців таборів з денним перебуванням проведено конкурсно-розважальну програму «Країна дитинства – країна казкова, і всіх вона вабить знову і знову», учасниками якої стали 48 вихованців таборів з Новомиргородської ЗШ І-ІІІ ступенів № 1, № 2, № 3 та Йосипівського навчально-виховного комплексу. Хлопчики і дівчатка змагалися у спритності, кмітливості, вправності, а по завершенню програми всі учасники отримали подяки відділу освіти та призи громадської організації ресурсно-інвестиційний центр розвитку громад «Територія успіху».

 

 

Сергата С.М., завідувач РМК

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (25.06.2015)
Переглядів: 297 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar