Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

День позашкілля «Україна починається з тебе»

15 вересня 2015 року у теплий осінній день дружна родина Новомиргородського РЦДЮТ відсвяткувала День початку занять. Його чекали з нетерпінням усі: вихованці, педагоги, батьківська громада. Назва свята досить символічна - «Україна починається з тебе», адже ці слова покликані пробуджувати любов до рідної Батьківщини.
    
Дане дійство розпочалося із патріотичної пісні «Україно» у виконанні Анастасії Рибалко. З вітальним словом до присутніхцентру дитячої та юнацької творчості на святковій лінійці звернулися голова Новомиргородської районної ради Чепіжак Микола Васильович та завідувач районного методичного кабінету відділу освіти Сергата Світлана Миколаївна. Окрім цього, на свято було запрошено учасників бойових дій під час антитерористичної операції на сході України – Богданюка Володимира Володимировича та Шлапака Павла Олексійовича, яких щиро і сердечно діти вітали квітами.

Директор Новомиргородського ЦДЮТ Красюк Тетяна Миколаївна з привітною посмішкою й теплими словами звернулася до усіх присутніх і побажала успіхів та творчих досягнень у новому навчальному році. 

Відбулася урочиста посвята вихованців до теплої родини ЦДЮТ, які впершеприйшли до Домівки Сонячних Барв. Заходячи до закладу, кожен мав нагоду стати на підкову «на щастя» та пройти під барвистими вишитими рушниками.

Бажаємо вихованцям та педагогам-позашкільникам миру, добра, реалізації мрій, особистих здібностей, гарних досягнень, творчих знахідок і розкриття нових талантів у позашкільному закладі.

 

 

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (15.09.2015)
Переглядів: 256 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar