Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Чергова сесія Новомиргородського районного парламенту дітей

10 листопада 2015 року на базі Новомиргородського ЦДЮТ відбулася ІІ сесія VІІ скликання Новомиргородського районного парламенту дітей.

Участь у заході взяли органи учнівського самоврядування 8 навчальних закладів району. Представники шкіл прозвітували про свою роботу в міжсесійний період. 

У рамках сесії проведено засідання «круглого столу»  «Формування активної  життєвої позиції вихованців шляхом залучення  їх до реалізації соціальних проектів», де присутні мали змогу переглянути звіти навчальних закладів району про соціальні проекти, до яких долучилися органи учнівського самоврядування. 

Депутати мали змогу поспілкуватися з волонтерами району, представника ГО «Волонтерсьий рух Новомиргородщини» Белінською О.В. та Яйкун Н.В., які в свою чергу подякували учням за їх внесок у волонтерську діяльність, спрямовану на  допомогу воїнам АТО та окреслили актуальні напрямки волонтерської діяльності. 

Спілкування в рамках «круглого столу» дало змогу депутатам району та педагогам-організаторам навчальних закладів долучитися до реалізації низки соціальних проектів, актуальних саме в нашому районі. Вирішено відзначити кращих волонтерів подяками до Міжнародного дня волонтера 5 грудня 2015 року. 

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (13.11.2015)
Переглядів: 291 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar