Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новомиргородський р-н

Центр психологічної підтримки воїнів АТО та їх родин

Неодноразово Новомиргородський РЦДЮТ підтримував, допомагав та гостинно зустрічав у своїх стінах учасників антитерористичної операції нашого району. Саме тому на базі даного позашкільного закладу за ініціативи відділу освіти Новомиргородської РДА створено центр психологічної підтримки воїнів АТО та їх родин.

Пережити страхіття війни і депресивний стан наодинці тяжко. Герої, які воювали на сході нашої держави, повертаються додому з психічними розладами. Алкоголізм – не єдина, але дуже поширена проблема у вчорашніх бійців. Крім цього, вони страждають безсонням, панічними атаками, підвищеною чутливістю. У них часто бувають депресії, загострене почуття справедливості, їм важко адаптуватися у мирному житті.

На превеликий жаль, не всі військові це визнають, водночас, подолати наслідки пережитих на війні жахів самотужки не можуть. Тому підтримка сьогодні вкрай потрібна.

Соціально-психологічна служба та педагогічний колектив центру завжди відкриті до спілкування. Відвідати, залучитися до навчально-виховного процесу, отримати емоційну та психологічну допомогу можуть всі бажаючі учасники АТО, члени їх сімей та переселенці, постраждалі внаслідок бойових дій на Донбасі.

Кручак О. Д., практичний психолог

Категорія: Новомиргородський р-н | Додав: SIRIUS (29.04.2015)
Переглядів: 290 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar