Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоархангельський р-н

Заходи до Дня Миру в Новоархангельському районі

День Миру 2017

19 вересня 2017 року в рамках відзначення Міжнародного Дня Миру Підвисоцьким БДЮТ організовано Ходу Миру та виховний захід "Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх".

В Ході Миру та в виховному заході взяли участь: голова райдержадміністрації Васильченко С.С.,заступник голови  Поліщук Л.Л., голова спілки учасників АТО Садіков Р.М, директор краєзнавчого районного музею Галкін Ю.М, методист з виховної роботи відділу освіти Будник Т.М., ветеранська організація Вільшанського району та представники від всіх навчально-виховних об'єднань Новоархангельського району.

В рамках відзначення Дня Миру проведено акцію "Рушник Миру 2017", в якому взяли участь всі школи району. Всі учасники акції представили  вишиті рушники з побажаннями миру нашій Україні. Всі рушники Миру передано до районного краєзнавчого музею.


Акція "Голуб Миру"

В рамках відзначення Міжнародного дня Миру  вихованці та педагоги Підвисоцького БДЮТ приєдналися до Всеукраїнської акції "Голуб Миру". В рамках акції створено інсталяцію "МИР", відтворено у флешмобі рухаючий  голуб та на гелевих кульках запущено паперового голуба у небо.

Категорія: Новоархангельський р-н | Додав: SIRIUS (19.09.2017)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar