Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоархангельський р-н

Всесвітня акція «16 днів проти насилля»

8 грудня 2015 року вихованці гуртка «Євроклуб» з керівником Головань Т.В. та соціальним педагогом Мазур І.В. Новоархангельського будиноку дитячої та юнацької творчості в центрі селища провели акцію «Синя стрічка» під гаслом: «Геть насилля над дітьми», де синя стрічка символізувала синці на дитячому тілі. Діти мали змогу донести інформацію про насилля кожному не байдужому жителю селища та висловити свою думку про жорстоке поводження з дітьми.

Не байдужим до питань насилля став селищний голова Шамановський Юрій Павлович, який перший приєднався до акції та прикріпив синю стрічку до транспаранта, з яким діти крокували по вулицям селища.

Під час акції дорослі отримували буклети з корисною інформацією про неприйнятне насилля в сім’ї, паперову синю стрічку, на якій писали, яким має бути світ без насилля та прикріплювали її в знак солідарності з дітьми. 

Активними учасниками даної акції були вихованці гуртка «Євроклуб», керівником якого є Головань Т.В.: МартиросянКаріна, Щербак Юлія, Гончарова Дар’я, Домін Максим, Шамановська Галина, Зінов’єва Анастасія. Мешканці селища активно приймали участь в акції та схвалили її проведення. 

Синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати дітей від насилля.

 

 

 

 

 

Категорія: Новоархангельський р-н | Додав: SIRIUS (08.12.2015)
Переглядів: 193 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar