Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоархангельський р-н

Свято радості і дитинства

У 1949 році за рішенням конгресу Міжнародної федерації жінок було засноване міжнародне свято – День Захисту дітей і проголошено його 1 червня, в перший день літа.

Відсвяткували це свято і вихованці Підвисоцького будинку дитячої та юнацької творчості,  та діти, які відпочивають в оздоровчому пришкільному таборі «Сонечко». Свято розпочалося концертом, який підготували вихованці БДЮТ та учні школи. Пісні про дитинство, про рідну землю і Україну, про найдорожчу матінку,  звучали у виконанні Колінчак Каріни, Сергієнко Софійки та Горбанюка Назара, Земського Роми, Захарченко Крістіни, квартету в складі: Лаврик Саші, Пламадяли Іри, Ямкової Діани, Степанюк Інни.  Гарними танцювальними номерами порадували учні 2 і 3 класів, зачарували глядачів учні 5 класу,  вихованці хореографічного гуртка підготували сучасний танок стюардес «Небесні ластівки» та учні четвортого класу - чаруючий вальс «Моїй першій вчительці».

Гарно і змістовно вела святковий концерт учасниця всіх виховних заходів БДЮТ юна зірочка з чаруючим голосом:  Колінчак Каріна. Святковий концерт закінчився запальним танцювальним флешмобом.

На закінчення свята усім  дітям, які активно відвідували протягом навчального року гуртки та брали активну участь у Всеукраїнських, обласних, районних та виховних заходах і  конкурсах вручено грамоти та подяки і солодощі. Тож від усього серця бажаємо всім дітям нашої України та всієї  планети рости щасливими, здоровими і ніколи не чути і не знати зривів снарядів, звуків війни. Будьте щасливі, живіть у мирі та любові.

Завідувач Підвисоцького БДЮТ Сергієнко В.В.

Категорія: Новоархангельський р-н | Додав: SIRIUS (01.06.2018)
Переглядів: 64 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar