Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоархангельський р-н

Шевченківські дні в Підвисоцькому НВО

Традиційно 9 та 10 березня в Підвисоцькому навчально-виховному об’єднанні проходять шевченківські дні.

У Підвисоцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. Т.Г.Шевченка відбулося свято «Є в Шевченка народження дата, дати смерті в Шевченка немає», рисвячене 203-й річниці з дня народження Великого Кобзаря.

Учні 4 та 6 класів, учасники драматичного гуртка при Підвисоцькому БДЮТ (керівник Сергієнко В. В.), підготували виставу «Життя маленького Тараса», у якій розповіли про те, як машина часу допомогла школярам потрапити в ХІХ століття і поспілкуватися з маленьким хлопчиком – майбутнім геніальним поетом Шевченком! 

На заході була присутня заступник голови Новоархангельської районної державної адміністрації Лариса Леонтіївна Поліщук, яка привітала всіх із цим важливим для кожного українця святом. “Переконана, що сьогодні, як і в часи Шевченка наша спільна культура є тією основою та цінністю, на якій можлива і точно відбудеться консолідація всього українського суспільства. Нам необхідно ефективно використати той потенціал Шевченкового слова для подальшого розвитку та вдосконалення українського суспільства. Хочу висловити надію, що ми всі разом побудуємо ту велику, сильну та незалежну Україну, яку оспівував у своїх творах Великий Кобзар”, - наголосила Лариса Леонтіївна.
 
Після завершення урочистостей відбулося покладання квітів до пам’ятника народному поету і художнику, борцю за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу — Тараса Григоровича Шевченка.


В березні ми відмічаємо день народження геніального поета Т.Г.Шевченка. Педагогами та гуртківцями БДЮТ, на базі Кам'янецької ЗШ, підготовлено виставу "Поговоримо крізь віки", під час якої юні аматори змогли розкрити свій потенціал, декламуючи твори Шевченка та показали своє бачення образів, готуючи інсценізації уривків творів Кобзаря, пісні та літературно-музичні і хореографічні композиції.Категорія: Новоархангельський р-н | Додав: SIRIUS (10.03.2017)
Переглядів: 40 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar