Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоархангельський р-н

Обласний етап гри "Джура" 2018

Щойно наш рій "Підвисоцька січ" Підвисоцького НВО повернувся з міста Світловодська з обласних зборів активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). Є в нас і нагороди, і подяки, і дипломи за зайняті місця. 

Боротьба була надзвичайно складною, майже всі команди були підготовлені на відмінно, але ми не пасли задніх. Серед 33 команд - були в нас і 1, 5, 8, 10, 12, 17 місця. Честь відкрити обласний збір активістів гри "Джура" та підняти державний прапор України було надано переможцям минулорічного обласного збору активістів, нашій вихованці Насібовій Діані та вихованцеві Маловисківської ЗШ. В обласному етапі гри взяли участь : ройовий - Лаврик Юлія, учасники команди - Насібова Вікторія, Насібова Діана, Новіков Даниїл, Криворучко Дмитро, Кротюк Аліна, Кротюк Яна, Касьяненко Валентина, Кравчук Валентин, керівники команди на обласних змаганнях - Дудник Світлана Петрівна та Сергієнко Олександр Анатолійович, передзборова підготовка команди - Сергієнко Тетяна Сергіївна та Соловей Сергій Григорович. Керівники команди, як повідомив директор Кіровоградського ЦТК будуть в жовтні нагородженні подяками обласної адміністрації за участь в обласних змаганях гри "Сокіл. Джура".

На обласний збір активістів гри «Сокіл»(«Джура») зібралися більше 400 учасників віком до 17 років – учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області, об’єднаних на добровільних засадах у рої, сотні, курені.

Протягом 5 днів 33 команди з області жили в наметовому містечку та змагалася у різних конкурсах та вправах – проходили конкурс знавців історії «Відун», стройовий вишкіл, подолання туристсько-спортивної смуги перешкод, і надання першої долікарської допомоги з відпрацьовуванням перенесення постраждалого, і демонстрація вокально-літературно-хореографічних здібностей у конкурсі «Ватра», презентували «Добре діло» з яким зайняли І місце. Вітаємо наших учасників та бажаємо надалі продовжувати розпочату роботу.

Команди продемонстрували гарну підготовку, спритність, фізичну витривалість, ерудицію в конкурсах.

Завідувач Підвисоцького БДЮТ Підвисоцького НВО В.В.Сергієнко

Категорія: Новоархангельський р-н | Додав: SIRIUS (16.06.2018)
Переглядів: 126 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar