Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоархангельський р-н

Інтелектуальна гра "Україна - наша держава"

До Дня Гідності і Свободи в Підвисоцькому БДЮТ пройшла інтелектуальна гра "Україна - наша держава".

Гра проводилась до задекларованого указом Президента Дня Гідності і Свободи, що надалі відзначається 21 листопада та вшановуватиме мужність та героїзм учасників подій листопада 2013 - лютого 2014 року.

Інтелектуальна гра "Україна - наша держава" була проведена серед вихованців старших класів. На початку гри учні сформували 4 команди: "Підвисочани", "Знатоки", "Вікторія", "Фантастична 5" та виготовили емблему і візитку. 

Інтелектуали працювали за 4 столами. Гра мала 3 тури: конкурс капітанів "Депутат", "Знавець історії України", фотоконкурс. 

Переможцями стала команда "Фантастична 5". По закінченню гри всі учасники були нагородженні грамотами та подяками, потім всіх пригостили чаєм та печивом.

Мета: громадянське та патріотичне виховання учнів, формування національної самосвідомості, прищеплення принципів поваги до власної країни, її солідарності, гідності, національної єдності, формування поважного ставлення до справи захисту та розбудови держави, політичної самовідданості за власне майбутнє і майбутнє України.

Категорія: Новоархангельський р-н | Додав: SIRIUS (21.11.2016)
Переглядів: 76 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar