Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » Новоархангельський р-н

75 років потому...

З кожним роком все менше і менше тих, хто на свої очі бачив ті події, приймав в них участь та зі зброєю захищав рідну землю, але пам'ять про них буде вічно жити в наших серцях. 

Кожного року педагоги та вихованці Підвисоцького БДЮТ приходять до пам'ятного знака захисникам "Зеленої брами" в день героїчних боїв 1-7 серпня. 75 років назад в урочищі "Зелена брама" сталася велика трагедія, коли 6 та 12 армії під командуванням генералів Пенєдєліна П.Г. та Музиченка І.М. потрапили в оточення німецько-фашистських захватчиків біля с. Підвисоке.

На мітинг було запрошено учасника АТО, який виступив з промовою, настоятеля місцевої церкви отця Петра, який відслужив панахиду, потім вихованці БДЮТ роздали хліб за померлих та запалили свічки.


75 років нас відділяє від трагічних подій в урочищі "Зелена Брама" . Тут в урочищі з 1 по 7 серпня 1941 року стали насмерть дві армії 6 та 12, під командуванням генералів Понєдєліна П.Г. та Музиченка І.М.  Кожного року педагоги та гуртківці проводять мітинги-реквієми біля цього святого місця.

 Мітинг-реквієм зібрав односельців, гостей з Голованівщини, керівників районної держадміністрації, на мітингу були присутні сільський голова Хащевацький І.Ф., військовслужбовці збройних сил України, учасники АТО, настоятель місцевої церкви отець Петро, який відслужив панахиду по загиблих. Після мітингу всіх присутніх було запрошено до "партизанського загону", який відтворили гуртківці, на партизанський обід. Стежина до цього святого місця не заросте ніколи і пам*ять цих трагічних подій передаватиметься з покоління в покоління.

Категорія: Новоархангельський р-н | Додав: SIRIUS (22.09.2016)
Переглядів: 128 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar