Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Знам'янка

Змінюймо світ на краще разом!

«Зробімо світ кращим!» та «Ми всі різні, але рівні», такий переклад з англійської мови мали теми зустрічей із волонтером міжнародної організації Корпус Миру Віккі Неілінг (США) та учнями, що відбулися 13 жовтня 2017 року та 2 лютого 2018 року на базі Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6.

«Якщо ми говоримо про проблеми, то вже знаходимося на шляху до їх вирішення. Маючи свою точку зору, свою позицію - ми її висловлюємо. Ми здатні допомогти іншим людям. Дійсно можемо змінити світ на краще. Усе в наших руках!» - зазначила організатор зустрічей вчитель англійської мови Т.В. Лахно. 

Приготувавши самостійно проектну роботу, діти мали змогу висловити англійською мовою власну позицію щодо людей з обмеженими можливостями, та людей різних національностей, з різним кольором шкіри. Показавши приклади відомих, прекрасних, успішних людей, нехай і де в чому відмінних від інших чи то за зовнішністю, чи то з фізичними вадами, але таких нескорених та люблячих життя, діти зробили висновок, що ми всі різні, але усі - діти Землі. Тому потрібно підтримувати таких людей, робити їх щасливішими у нашому суспільстві та вчитися відчувати щастя у них! 

У свою чергу, гостя розповіла про життя людей з обмеженими можливостями в Америці, та про расизм, який і досі існує в усьому світі. Місс Віккі подякувала за вибір тем, також із захватом відмітила, що наша школа демонструє прояв демократії та дійсно відповідає вимогам Сучасної школи.

Знам’янська ЗШ I-III ст. № 6 та вчитель англійської мови Т.В. Лахно були нагороджені почесними Сертифікатами Досягнень від Корпусу Миру за реалізацію культури, різноманіття та демократії в навчальному плані викладання англійської мови. 

Велика подяка за підтримку адміністрації школи, педагогічному колективу, вчителю англійської мови О.В. Рац, та, звичайно, нашим дітям!!! 

Т. Лахно, вчитель англійської мови

Категорія: м. Знам'янка | Додав: SIRIUS (02.02.2018)
Переглядів: 96 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar