Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Знам'янка

Василь Сухомлинський – видатний педагог сучасності

28 вересня 2017 року виповнилось 99 років від дня народження видатного українського педагога і письменника Василя Олександровича Сухомлинського. З цієї нагоди в Знам’янській ЗШ І-ІІІ ступенів № 6 проведено цикл заходів, присвячений вшануванню пам’яті відомого земляка.

В цей день було проведено єдиний урок на тему «Василь Сухомлинський – видатний педагог сучасності». Вчителі-предметники підготували брошури та презентації з питань впровадження ідей навчання Сухомлинського на уроках різного напряму. 

Учнями початкових класів було організовано вернісаж малюнків за казками В.О. Сухомлинського, а написані самостійно казки будуть оформлені в окрему збірку під назвою «Чарівний світ казок» (відп. Садигова К.П.).

Бібліотекар школи Неводнича І.П. підготувала цікаву виставку літератури «Людина з полум’яним серцем», а також поділилася з учнями цікавою розповіддю про Василя Олександровича, його діяльністю та досягненнями.

Традиційно до Дня народження Василя Олекснадровича, який свого часу без вагань віддав своє серце дітям, в нашій школі проводиться виставка дитячих поробок «Подих осені» (відп. Садигова К.П., Волкова А.А.). Представлені цього року роботи вражали фантазією та майстерністю виконання. Вислови Василя Сухомлинського про школу, навчання та виховання стали логічним завершенням та вагомим доповненням до кожного витвору мистецтва. Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, всі учасники отримали подяки.

Та на цьому заходи по вшануванню Василя Сухомлинського не завершуються, а будуть тривати цілий навчальний рік. Адже, дуже важливо ознайомити учнів з людиною, яка присвятила більше 35 років педагогічній праці та з любов’ю відносилась до кожного свого вихованця.

Заступник директора школи з виховної роботи Садигова К. П.

Категорія: м. Знам'янка | Додав: SIRIUS (28.09.2017)
Переглядів: 40 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar