Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Знам'янка

Японія: сила самурая та ніжність сакури

Мовчання вітру.
Хіба не чіпатиме порив
Сакури пелюстка?

З усіх незвичайних країн які є у світі, Японія є найбільш незвичайною. Країна сонця, що сходить, привертає до себе увагу своїми новітніми та сучасними технологічними розробками, якістю товару, а її мешканці викликають подив і захоплення. Японія — дуже цікава країна з безліччю унікальних традицій, особливостей і правил поведінки, незвичних для західної людини.

 

Щоб познайомити учнів Знам’янської ЗШ І-ІІІ ст. № 6 з деякими фактами про Японію, 7 червня 2017 року у таборі відпочинку з денним перебуванням дітей «Веселка-2» було оголошено Днем Японії. Саме цій тематиці було присвячено усі виховні заходи та англомовні заняття. Вихованці табору із захопленням готувались до театралізованих вистав про традиції Японії, приймали участь у вікторинах, слухали цікаві факти та мали можливість переглянути відео про країну сонця, що сходить. 

Дівчата та хлопці зробили імпровізовані кімоно, традиційні японські зачіски та макіяж. Кожен загін по черзі презентував свою роботу:  розповіли усім присутнім найдивовижніші факти та традиції Японії, наочно продемонстрували особливості чайної церемонії.

Відповідно до розкладу роботи, кожен загін табору відпочинку відвідав заняття з англійської мови (викладач Лахно Т. В.), присвячене року Японії в Україні. Діти знайомилися з особливостями країни, порівнювали її культуру із традиціями західних країн та мали змогу спробувати себе у правописі японських ієрогліфів. Більшість вихованців доволі вдало зробили перші кроки до оволодіння  японською каліграфією. 

Категорія: м. Знам'янка | Додав: SIRIUS (07.06.2017)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar