Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Знам'янка

Фестиваль військово-патріотичної творчості «Хоробрі серця»

На часі пріоритетним напрямком у вихованні підростаючого покоління є формування високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові та поваги до Батьківщини. Шляхами реалізації патріотичного виховання дітей у роботі відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради є насамперед проведення культурно-мистецьких заходів, які спрямовані саме на популяризацію національних цінностей. Мистецтво сприяє естетичному розвитку дитини та стимулює готовність особистості брати участь у різних формах культурного життя суспільства. 

Так, справжнім святом в культурному житті міста став проведений 18 жовтня 2017 року фестиваль військово-патріотичної творчості «Хоробрі серця», засновником та організатором якого є Центр дитячої та юнацької творчості м.Знам’янка. 

Розпочався захід вшануванням пам’яті героїв-захисників Знам’янщини, які з мужністю, наполегливістю та вірою в краще майбутнє, стали на захист нашої Батьківщини й віддали своє життя, увійшовши в безсмертя.

В знак подяки за відвагу та героїзм воїнів АТО талановиті діти міста вкотре здивували присутніх своїми талантами. Захід пройшов, буквально, на одному подиху, заворожуючи різноманітністю виступів: звучали сучасні естрадні пісні, які зміцнюють бойовий дух наших захисників; зворушувала до сліз духовна та трагічна поезія відомих письменників, воїнів та авторські вірші школярів; надихали патріотичними мотивами та потужною енергетикою хореографічні композиції. 

Дух фестивалю підсилили і виставки «Герої Знам’янщини» та «Вибухонебезпечні предмети з зони АТО» (за сприяння В.Колебіденка – координатора центру військово-патріотичного виховання «Патріот», директора спортивно-технічного клубу ТСОУ). 

Фінальною крапкою стало нагородження учасників фестивалю. Голова журі Попова Тетяна Миколаївна подякувала всім, хто долучився, за неймовірну атмосферу, високий рівень майстерності та природжений талант і разом з директором Центру дитячої та юнацької творчості Подвиженком Геннадієм Івановичем відзначили всіх грамотами “за патріотизм, ініціативність та активну участь у фестивалі військово-патріотичної творчості «Хоробрі серця»“.

Маємо надію, що саме такі заходи допоможуть розвивати у кожної дитини, та й дорослої людини також, любов до Батьківщини, рідної пісні та мови.

Центр дитячої та юнацької творчості м.Знамянка

Категорія: м. Знам'янка | Додав: SIRIUS (18.10.2017)
Переглядів: 58 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar