Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Виставка-конкурс «Альтернативна ялинка» у ЗШ № 8

Так вже традиційно склалося, що головний символ Новорічних та Різдвяних свят – ялинку – встановлюють найчастіше саме 19 грудня, на Миколая. Стрімко наближаються зимові свята, і кожен намагається прикрасити свою оселю невід’ємним новорічним атрибутом. У День Святого Миколая, зазвичай, відбувається і відкриття головної української ялинки. 

Підтримуючи цю традицію, 19 грудня учні 5-11-х класів нашої школи взяли участь у виставці-конкурсі «Альтернативна ялинка». Кожен клас для своєї класної кімнати виготовив ялиночку, використавши різноманітний матеріал і безмежну фантазію. 

«Парад ялинок» відбувся у фойє школи. Кожна з представлених ялинок чарувала своєю красою та оригінальністю. Журі не легко було визначити переможців конкурсу, проте врешті кожна робота посіла заслужене місце. Під час проведення Новорічних ранків членами журі будуть оголошені підсумки конкурсу та вручено подяки всім учасникам. 

Проведення таких заходів – гарний спосіб показати дітям, що зовсім не обов’язково знищувати живі ялиночки для того, щоб створити святкову атмосферу. Це не тільки можливість виховувати естетичні почуття учнів, а засіб формування сучасного екологічного мислення. Захід організовано на підтримку щорічної акції «Збережи ялинку», що проводиться Всеукраїнською екологічною лігою. 

 

 

 

Виховна служба школи

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (19.12.2017)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar