Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Виховання громадянина-патріота через культурні цінності українського народу

10 жовтня 2017 року в 3-В класі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 8 Світловодської міської ради пройшла відкрита виховна година «Моя Батьківщина – рідна Україна», спрямована на формування ціннісного ставлення до держави, звичаїв та традицій українського народу та його культурних надбань, виховання любові до своєї Батьківщини, до вивчення її географії, історії, звичаїв і культури. Підготувала захід вчитель початкових класів, класовод Гончаренко Наталія Михайлівна.

Захід пройшов у рамках тематичної Декади формування ціннісного ставлення до культури і мистецтва «Мистецтво, що звертається до серця, в душі моїй пробуджує красу». Учні пригадали державні символи, а також розповіли про народні символи та обереги. Діти дізналися більше про значення таких народних символів як верба, калина, тополя, криниця. 

Також учні познайомилися із творчістю українського дитячого письменника Грицька Бойка і продекламували його гуморески: «Як невдаха виступав», «Хвастутець», «Якби». Окрасою будь-якого свята, без сумніву, є пісня. Діти виконали українські пісні «Україно моя», «Бажаємо добра», а у виконанні учениці Коваленко Анастасії прозвучала пісня «Я - маленька україночка». Дуже добре діти висвітлили українські народні звичаї у таночку «Черевички».

До свята було оформлено виставку української вишиванки, українського побуту, народних символів та оберегів. Цікаві факти про українську мову, пісню, танок, культуру, звичаї, обереги та традиції не залишили байдужими нікого. 

Учитель формувала в дітей прагнення досягати життєвих цілей, усвідомлення необхідності збереження та подальшого розвитку культурних цінностей українського народу, толерантного ставлення до національних меншин, які проживають на території нашої країни, виховувала громадянські якості: патріотизм, людяність, любов та повагу до Батьківщини.

 

 

 

 

 

Виховна служба школи

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (10.10.2017)
Переглядів: 38 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar