Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Тиждень знань правил дорожнього руху «Молодь за безпеку дорожнього руху!» в ЗШ № 5

З 10 вересня по 14 вересня 2018 року в ЗШ № 5 був проведений Тиждень знань правил дорожнього руху з метою зниження рівня травмованості та нещасних випадків на дорозі за участю дітей і популяризації знань правил безпеки життєдіяльності, навчання дітей та підлітків в різноманітних екстремальних ситуаціях, надання першої медичної само- та взаємодопомоги, в школі. 

Тиждень проводився відповідно до діючого Положення про проведення тижнів. До проведення тижня буди залучені всі учні школи, класоводи та класні керівники 1-11-х класів, педагог-організатор, медична сестра, вчителі БЖД, бібліотекар, актив школи та загін ЮІР. Тиждень був насичений різноманітними за своєю формою та змістом заходами. Особливо вдало пройшли такі з них:

  • Класним керівником 4-Б класу Аргат М.В. проведено для учнів екскурсію «Ознайомлення дітей з правилами дорожнього руху» де діти активно працювали та виготовили закладини у вигляді маленьких світлофорчиків;

  • Класовод Криворучко О.О. провела цікавий виховний захід «Я на вулиці»;

  • Цікаво пройшов перегляд документального фільму «Дорожньо-транспортні пригоди за участю дітей» для учнів 9 класу яку підготувала Веселова М.Т.; 

  • Розділившись на декілька груп, учні 8-А класу з задоволенням приймали участь у виховній годині «Я і дорога!», яку провела Тодосієнко Ю.С. ;

  • Хоменко Н.В. підготувала та провела ділову гру «Дорожня безпека», діти із задоволенням брали участь у виховному заході.

Активну участь діти приймали у конкурсі малюнків та плакатів. Всі класоводи та класні керівники в рамках проведення Тижня проведи бесіди по збереженню життя і здоров’я учнів на загальну тему «Уроки обережності. Увага! Небезпека!». Треба зазначити що в цьому році багато хто із вчителів користувалися на сучасними комп’ютерними технологіями, та використовували на уроці електроні матеріали. Це презентації, тест-ігри, мультфільми та ін.

Загалом усі заходи були проведені на достатньому рівні. Комісія по проведенню Тижня проаналізувала всю роботу, визначила кращі роботи за різними номінаціями. Найкращі роботи учасників відзначені у наказі по школі, а переможці нагороджені подяками та грамотами.

Фотогалерея заходів у статті за посиланням >>>

Адміністрація ЗШ № 5

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (17.09.2018)
Переглядів: 33 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar