Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Тиждень національно-патріотичного виховання «Сила Нескорених!»

З метою формування і розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України, виховання української молоді в дусі військових традицій Українського народу, формування патріотично зрілої особистості, розширення і поглиблення національно-громадянських і військово-патріотичних уявлень і знань у спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 за ініціативи Шкільного парламенту з 9 по 13 жовтня 2017 року проходив тиждень національно-патріотичного виховання «Сила Нескорених!»

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити сама себе не може. Тому це святий обов'язок тих, хто на ній живе, користується всіма її благами і дарами.

Виховуючи патріотів, ми піклуємося про майбутнє України. Відстоюючи ідеали демократії, ми вчимо наших дітей бути вільними. Організовуючи змістовне дозвілля, ми оберігаємо їх від негативних впливів. Все це допомагає нам сформувати цілісну особистість з чіткими поглядами, активною життєвою позицією, бажанням позитивно мислити і досягати своєї мети. Саме такі люди потрібні молодій державі, щоб розвиватися, відстоювати своє право на благополуччя та стабільність.

Презентація заходів.

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (13.10.2017)
Переглядів: 60 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar