Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Свято мужності та патріотизму в ЗШ № 5 м. Світловодська

Найвищим проявом любові до рідної землі є готовність боронити свою Батьківщину будь-якою ціною. Саме це одна з найважливіших задач, яку ставе перед собою система національно-патріотичного виховання.

День захисника України - яскраве свято мужності та гідності, яке тепер відзначатиметься на державному рівні. Відповідно до методичних рекомендацій в школі заплановано та проведено ряд різноманітних, цікавих заходів, в яких взяли участь більшість школярів.

Бібліотекар Алєксєєнко Л. В. разом з дівчатами та хлопцями підготували інформаційний вісник "В єдності наша сила", де основною темою стали історія виникнення свята та нездоланний бойовий дух козаків.

Активну участь учні молодшої ланки взяли у конкурсі-виставці "Україна - мати. Вмій її захищати".

Долучившись до відзначення Дня захисника України всі класні керівники та класоводи, які провели тематичні години спілкування, виховні заходи тощо.

А головними організаторами свята Коваленко В. П. та Скальською І. В., які є керівниками гуртків національно-патріотичного виховання організовано маштабний турнір "Козацька Україна".

.

Усіх присутніх привітали справжні отамани та запропонували козакам 5-6-их класів перевірити свою спритність, силу, мужність та відвагу.

Справжнього національного колориту надали заходу пісні і танці дівчат в українському вбранні.

Усі присутні отримали задоволення, а переможці грамоти від адміністрації школи.

Усе продовжилося у їдальні, де частували справжніх козаків смачним кулішем.

 

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (14.10.2015)
Переглядів: 253 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar