Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

«Свято книги» у 2-А класі ЗШ І-ІІІ ступенів № 8 Світловодської міської ради

11 грудня 2017 року в 2-А класі ЗШ І-ІІІ ступенів № 8 відбулася відкрита класна година «Свято книги», підготовлена та проведена класоводом Постіл С.Д.. Учні завітали до Власівської селищної бібліотеки, де в урочистій атмосфері отримали звання читачів. Школярі з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря Соколовської Л.А. про те, як працює бібліотека, які зали має, скільки книжок зберігає в своїх стінах. Особливо вразила учнів екскурсія до зали, де зберігаються бібліотечні фонди.

Бібліотекарі підготували для учнів виставку книжок - підбірку кращих творів українських дитячих письменників та класиків української літератури. На святі діти розказували вірші, розгадували загадки про книги, показали міні-виставу «Пригоди книги», розповідали про значення книги в житті людини, а також з допомогою бібліотекарів «лікували» дитячі книжечки. 

Проведення такого заходу у співпраці з селищною бібліотекою дозволило розширити поняття учнів про книги, виховувати бажання читати, вдосконалювати навички читання, заохочувати до відвідування бібліотеки. 

Виховна служба школи

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (11.12.2017)
Переглядів: 80 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar