Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Світ моїх захоплень

13 березня 2017 року у міській кімнаті-музеї педагогічної слави освітян-світловодців відбувся незвичайний захід – презентація виставки юних колекціонерів ЗШ І-ІІІ ст. №2 «Світ моїх захоплень». Виставка, створена відповідальною за роботу музею педагогом-організатором Галиною Смірновою, включала колекції монет, марок, значків, моделей літаків, обгорток від цукерок, машинок, кіндерів, магнітів, карток, мушель, гербарій, тощо. На презентації були присутні досвідчені колекціонери, адміністрація школи, вчителі, учні, батьки та ЗМІ.

Метою презентації було привернути увагу дітей до педагогічного музею, сприяти вихованню інтересу до історії, техніки, природи та історії об’єкта колекціонування взагалі, створити можливість живого спілкування з людьми, у яких спільні захоплення та інтереси.

Під час заходу юні колекціонери взяли участь у конкурсі презентацій власних колекцій, мали можливість отримати цінні поради від досвідчених колекціонерів. А вчителі та батьки, оглянувши виставку, зазирнути у різноманітний та цікавий світ захоплень своїх дітей. 

Виставку учнівських приватних колекцій «Світ моїх захоплень» протягом трьох тижнів відвідали всі учні школи, а також вихованці дитячих садочків. 

Представлені матеріали зацікавили учнів та вчителів. Діти із задоволенням переглянули колекції та пообіцяли долучитися до захоплюючої справи колекціонування. 

Відповідальна за роботу кімнати-музею педагогічної слави освітян-світловодців 
педагог-організатор Смірнова Галина Рафілівна

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (13.03.2017)
Переглядів: 40 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar