Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Радо запрошуємо на «Оксамитовий сезон-2017» в школу №5!

Нині освіта переживає часи нових реформ та грандіозних змін. Але добрі традиції співпраці батьків, вчителів та учнів залишаються головним аспектом життя сучасної школи. Наше сьогодення все більше вимагає все нових і нових проявів у діяльності школи. Так, проект-конкурс «Оксамитовий сезон-2017», який відбувся в школі протягом вересня, вкотре довів, що не тільки вчителі, а й діти та їх батьки готові підкорювати нові вершини у створені нової української  школи. 

Проект-конкурс «Оксамитовий сезон-2017», організований за ініціативи адміністрації школи, мав на меті: розвиток творчих здібностей школярів, виховання поваги до праці, природи, школи та рідного краю, формування креативних, комунікаційних якостей особистості учнів, стимулювання здатності до художнього самовираження.

Це стало очевидним адже всі класні колективи з 1-го по 11-й клас не просто висадили на клумбах і майданчиках кущі та дерева, а креативно й творчо підійшли до вирішення даного завдання. Вони створювали незвичайні тематичні композиції з природних матеріалів та перетворювали не потрібні речі на садові прикраси. Працювали не шкодуючи ані вільного часу, ані власних сил. А результатом плідної співпраці тепер милуються не тільки всі учні, батьки і колектив школи, а й звичайні  перехожі. Відповідно до результатів голосування учнів та основних критеріїв усі учасники отримали нагороди.Важливо пам’ятати те, що ми можемо зробити все, коли об’єднуємося і працюємо на користь майбутнього.

Тож гордо і щиро висловлюємо подяку батькам, дітям та колективу вчителів за ініціативність, активність та чудовий настрій, який з’являється після одного погляду на ці дивовижні композиції на подвір’ї школи. 

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (04.10.2017)
Переглядів: 62 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar