Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

«Новорічні перегони» в ЗШ № 2 ЗШ № 2 м. Світловодська

21 грудня 2017 року в ЗШ № 2 м. Світловодська відбулося спортивне свято «Новорічні перегони». Свято було незвичайним, адже змагання відбувалися між  командою учнів старших класів і командою вчителів. Діти-вболівальники були у захваті, вболівали, звісно ж, за вчителів. 

Організувала і провела захід вчитель фізичної культури Касьян І.П. Змагання були дуже цікавими та креативними, а саме: «Різдвяна історія» (учасники не тільки бігали, а й відповідали на питання, записували відповіді, створюючи розповідь), «Передноворічна лихоманка» (досить складний набір завдань, які треба було виконати якнайшвидше), «До Карпат за екстримом» (учасники бігли на повстяних лижах, а потім «інструктори» їх тягли назад), «Новорічний салют» (надування та хлопання повітряних кульок, та й ще взявшись командою за руки) та інші не менш веселі перегони. 

Метою цього заходу було підвищення фізичної активності та зміцнення здоров’я учасників,  створення позитивного настрою та сприяння розвитку партнерських стосунків між вчителями та учнями. Мета була досягнута: настрій був надзвичайним. Перемогу отримала команда «Невгамовні» - команда вчителів! Але обидві команди отримали призи – духмяні короваї, які із задоволенням скуштували. Такий захід, який сприяє згуртуванню шкільного колективу, вирішили зробити щорічними.

ЗДВР Крилова О.І.

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (21.12.2017)
Переглядів: 44 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar