Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Міжнародний день людей з інвалідністю у Світловодській ЗШ №1

З  1992 року Організацією Об'єднаних Націй 3 грудня щорічно відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю. У рамках флешмобу #ценесвято у Світловодській загальноосвітній школі №1 відбувся інтерактивний урок толерантності, метою якого є не лише розкриття понять "толерантність", "людина з інвалідністю", ознайомлення з різними порушеннями, які можуть бути у людини. 

Учні вчилися правильно користуватися термінологією на позначення інвалідності, встановлювати доброзичливі та толерантні стосунки з іншими, бачити спочатку людину, а потім її інвалідність.

Вже два роки наша школа співпрацює з Центром активної соціально-психологічної реабілітації людей з інвалідністю "Добрада". Традиційною стала участь наших учнів-волонтерів у різноманітних заходах, які проводяться у Центрі. Так 5 грудня 2017 року у дружній атмосфері відбувся турнір з шашок між учнями школи та "добрадівцями". Учасники турніру мали змогуне лише поспікуватися та позмагатися один з одним, але й насолодитися смаколиками та запашним чаєм, яким усіх гостинно пригощала кав'ярня "Тясіцу".  

Такі заходи виховують в учнях почуття доброзичливості, чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості та небайдужості до людей, які живуть поруч із нами. 

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (05.12.2017)
Переглядів: 56 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar