Вітаю Вас, Гость
Головна » Статті » м. Світловодськ

Мистецтво – джерело гармонійного духовного й естетичного розвитку учнів

Важливою складовою всебічного гармонійного розвитку особистості є формування у школярів естетичних смаків. Традиційно у перші тижні жовтня у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 Світловодської міської ради пройшла тематична Декада формування ціннісного ставлення до культури і мистецтва «Мистецтво, що звертається до серця, в душі моїй пробуджує красу».

В рамках декади пройшли заходи, спрямовані на розвиток естетичних смаків учнів. Так, з нагоди Міжнародного дня музики учні 4-5-х класів відвідали концерт «У світі музики», що пройшов на базі Власівської музичної школи. 

З метою естетичного, морально-етичного виховання, виявлення та підтримки обдарованих дітей вже вкотре учні 5-11-х класів школи беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна», що проводиться галереєю «Єлисаветград». Цього року дитячі роботи вражали яскравими барвами, своєю щирістю і позитивом. Шкільний етап конкурсу завершився визначенням кращих робіт, які були передані до виставкової зали галереї «Єлисаветград» у м. Кропивницькому.

Розвиваємо естетичні почуття й молодших школярів. Осінь вабить звуками і фарбами. Вона неповторна своїми кольорами! Учні 2-4-х класів взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Фарби осені». Золоті, оранжеві, червоні, жовтаві відтінки дитячих робіт прикрасили шкільні коридори під час проведення конкурсу. 

Симфонію осінніх кольорів найкраще передали переможці конкурсу.

Виховна служба школи

Категорія: м. Світловодськ | Додав: SIRIUS (17.10.2017)
Переглядів: 57 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar